Mówiąc o BGŻ Optima, tak naprawdę należy wskazać na powstały w roku 1975 BGŻ. W roku 1994 BGŻ zaistniał jako spółka akcyjna, a od roku 2001 istnieje możliwość korzystania z bankowości internetowej. Przełomowym momentem okazał się rok 2011. Powstała wówczas bowiem specjalna platforma BGŻ Optima, dzięki której można mówić o możliwości korzystania z pewnych rozwiązań oszczędnościowych. Platforma ta zyskała bardzo wielu swoich zwolenników, a szacuje się, że na koniec roku 2014 korzystało z niej już około 159 tysięcy użytkowników.

Platforma ta umożliwia nawet zawarcie umowy w formie SMS. W ofercie platformy BGŻ Optima, jej klienci mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju produktów depozytowych oraz inwestycyjnych. Warto także dodać, że jest to jedyny bank w naszym kraju, w którym nie ma żadnych ograniczeń związanych z limitem dziennych wypłat z konta oszczędnościowego.

Zasilanie konta oszczędnościowego może być realizowane z jakiegokolwiek dowolnego konta – wyjątkiem jest pierwsza wpłata.

BGK sesje przychodzące (godziny przelewów przychodzących):
I sesja przychodząca Elixir
11:00

II sesja przychodząca Elixir
15:00

III sesja przychodząca Elixir
17:15

BGK sesje wychodzące (godziny przelewów wychodzących):
I sesja wychodząca Elixir
8:00-8:05

II sesja wychodząca Elixir
11:45-11:50

III sesja wychodząca Elixir
14:15-14:20

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Zalety schodów wirowych

Schody to bardzo ważne elementy konstrukcyjne, dzięki którym możliwe jest bezproblemowe pr…