Mówiąc o BGŻ Optima, tak naprawdę należy wskazać na powstały w roku 1975 BGŻ. W roku 1994 BGŻ zaistniał jako spółka akcyjna, a od roku 2001 istnieje możliwość korzystania z bankowości internetowej. Przełomowym momentem okazał się rok 2011. Powstała wówczas bowiem specjalna platforma BGŻ Optima, dzięki której można mówić o możliwości korzystania z pewnych rozwiązań oszczędnościowych. Platforma ta zyskała bardzo wielu swoich zwolenników, a szacuje się, że na koniec roku 2014 korzystało z niej już około 159 tysięcy użytkowników.

Platforma ta umożliwia nawet zawarcie umowy w formie SMS. W ofercie platformy BGŻ Optima, jej klienci mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju produktów depozytowych oraz inwestycyjnych. Warto także dodać, że jest to jedyny bank w naszym kraju, w którym nie ma żadnych ograniczeń związanych z limitem dziennych wypłat z konta oszczędnościowego.

Zasilanie konta oszczędnościowego może być realizowane z jakiegokolwiek dowolnego konta – wyjątkiem jest pierwsza wpłata.

BGK sesje przychodzące (godziny przelewów przychodzących):
I sesja przychodząca Elixir
11:00

II sesja przychodząca Elixir
15:00

III sesja przychodząca Elixir
17:15

BGK sesje wychodzące (godziny przelewów wychodzących):
I sesja wychodząca Elixir
8:00-8:05

II sesja wychodząca Elixir
11:45-11:50

III sesja wychodząca Elixir
14:15-14:20

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …