Credit Agricole stanowi francuską grupę banków spółdzielczych, która w roku 1990 została przekształcona w międzynarodową grupę banków. Na samym początku swojej działalności mieliśmy tutaj do czynienia ze spółdzielczą kasą rolniczą i dlatego też początkowo bank ten był również nazywany zielonym bankiem. Credit Agricole, a właściwie to grupa bankowa o tejże nazwie składa się z różnych spółdzielczych kas regionalnych, z banku Credit Lyonnais oraz banku inwestycyjnego Calyon, która została przemianowana na LCL.

Ponadto również w skład owej grupy wchodzą tacy ubezpieczyciele jak Pacifica oraz Predica. Oczywiście w naszym kraju również mamy do czynienia z funkcjonowaniem owego banku pod nazwą Credit Agricole Bank Polska.

W dużej mierze skupia się ona na takich produktach jak kredyty konsumenckie jak również udzielanie pożyczek gotówkowych. Wcześniej było można ją spotkać pod nazwą Lukas Finanse. Credit Agricole zajmuje się także zagadnieniem ubezpieczeń na życie jak również i Europejskim Funduszem Leasingowym.

Sesje wychodzące

do 14:30 – przelew realizowany tego samego dnia
po 14:30 – realizowany najpóźniej następnego dnia roboczego

Sesje przychodzące

12:00
16:00
18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …