DNB Bank Polska jest podmiotem funkcjonującym na naszym rynku od roku 2002. Do kwietnia roku 2006 można było go spotkać pod nazwą Nord/Lb Bank Polska, a następnie jako DnB Nord Polska. Oczywiście jest on częścią składową międzynarodowej grupy finansowej o nazwie DNB, której głównym akcjonariuszem jest bank DNB ze Skandynawii. Grupa finansowa DnB skupiała się początkowo na obsłudze klientów w regionie Morza Bałtyckiego.

Na samym początku można było mówić o typowym banku komercyjnym, który skupiał się wyłącznie na obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw. Po połączeniu w roku 2007 z Bankiem Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych bank obsługuje również małe przedsiębiorstwa.

Do głównych działań owego banku można między innymi zaliczyć kompleksowe finansowanie projektów inwestycyjnych, transakcji handlowych, cash management, faktoring czy też transakcje walutowe. W naszym kraju bank ten w głównej mierze obsługuje duże przedsiębiorstwa oraz sektor publiczny – w głównej mierze sektor energetyczny.

Sesje wychodzące

08:00
12:00
14:30

Sesje przychodzące

11:00
15:00
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…