DNB Bank Polska jest podmiotem funkcjonującym na naszym rynku od roku 2002. Do kwietnia roku 2006 można było go spotkać pod nazwą Nord/Lb Bank Polska, a następnie jako DnB Nord Polska. Oczywiście jest on częścią składową międzynarodowej grupy finansowej o nazwie DNB, której głównym akcjonariuszem jest bank DNB ze Skandynawii. Grupa finansowa DnB skupiała się początkowo na obsłudze klientów w regionie Morza Bałtyckiego.

Na samym początku można było mówić o typowym banku komercyjnym, który skupiał się wyłącznie na obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw. Po połączeniu w roku 2007 z Bankiem Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych bank obsługuje również małe przedsiębiorstwa.

Do głównych działań owego banku można między innymi zaliczyć kompleksowe finansowanie projektów inwestycyjnych, transakcji handlowych, cash management, faktoring czy też transakcje walutowe. W naszym kraju bank ten w głównej mierze obsługuje duże przedsiębiorstwa oraz sektor publiczny – w głównej mierze sektor energetyczny.

Sesje wychodzące

08:00
12:00
14:30

Sesje przychodzące

11:00
15:00
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …