Inteligo to nic innego jak internetowe konto bankowe, ale dosyć niezwykłe. Należy go przypisać działalności prowadzonej przez PKO BP. Inteligo to produkt, który powstał w roku 2000. Początkowo można było tutaj mówić o systemie bankowości elektronicznej utworzony przez Klesyka, Puttsa oraz McKinseya. Inwestorem ich firmy był początkowo niemiecki bank Bankgesellschaft Berlin AG. Konto trafiło na rynek w maju 2001. W roku 2002, a konkretnie w listopadzie tego roku konto Inteligo stało się jednym z elementarnych części działalności prowadzonej przez PKO BP.

Dwa lata później na ową platformę o nazwie Inteligo zostało przeniesione e-Superkonto. Dzięki Inteligo klienci PKO BP mają możliwość bezpłatnej wypłaty środków pieniężnych ze wszystkich bankomatów PKO Banku Polskiego oraz BZ WBK.

Na dowód tego, że jest to produkt bardzo ceniony przez klientów, produkt bardzo użyteczny, w roku 2007 oraz roku 2010 konto Inteligo zostało uznane  za najlepsze konto internetowe, z jakim mamy do czynienia na rynku.

Sesje wychodzące

8:00
11:45
14:30

Sesje przychodzące

11:30
15:10
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …