Volkswagen Bank Polska to jeden z banków bezpośrednio związanych z branżą motoryzacyjną, a konkretnie to oczywiście z marką volkswagena. Bank ten został utworzony w roku 1998, a jego siedzibą jest Warszawa. Mowa jest tutaj o finansowaniu kupna samochodów zarówno marki Volkswagen jak również Skoda, Audi, Seat oraz Porsche. Mowa jest tutaj o wspomaganiu finansowania zarówno samochodów nowych jak i tych używanych. Istotną kwestią jest fakt, że VW Bank współpracuje z klientami indywidualnymi jak również z instytucjonalnymi, z dużymi, średnimi oraz małymi przedsiębiorstwami.

Bank ten należy do Związku Banków Polskich, a ponadto również należy do systemu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego W zakresie swojej propozycji bank posiada takie produkty jak konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, kredyty gotówkowe, samochodowe jak również i ubezpieczenia komunikacyjne.

Bank ten nie posiada na terenie naszego kraju odrębnych placówek oraz oddziałów, a koncentruje się na współpracy z dilerami marki Volkswagen.

Sesje wychodzące

7:55
11:45
14:15

Sesje przychodzące

12:00
16:00
18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …