Volkswagen Bank Polska to jeden z banków bezpośrednio związanych z branżą motoryzacyjną, a konkretnie to oczywiście z marką volkswagena. Bank ten został utworzony w roku 1998, a jego siedzibą jest Warszawa. Mowa jest tutaj o finansowaniu kupna samochodów zarówno marki Volkswagen jak również Skoda, Audi, Seat oraz Porsche. Mowa jest tutaj o wspomaganiu finansowania zarówno samochodów nowych jak i tych używanych. Istotną kwestią jest fakt, że VW Bank współpracuje z klientami indywidualnymi jak również z instytucjonalnymi, z dużymi, średnimi oraz małymi przedsiębiorstwami.

Bank ten należy do Związku Banków Polskich, a ponadto również należy do systemu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego W zakresie swojej propozycji bank posiada takie produkty jak konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, kredyty gotówkowe, samochodowe jak również i ubezpieczenia komunikacyjne.

Bank ten nie posiada na terenie naszego kraju odrębnych placówek oraz oddziałów, a koncentruje się na współpracy z dilerami marki Volkswagen.

Sesje wychodzące

7:55
11:45
14:15

Sesje przychodzące

12:00
16:00
18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…