PKO BP to jeden z polskich banków o charakterze działalności uniwersalnej. Został on założony w roku, 1919 jako spółka akcyjna. Od roku 2004 mamy do czynienia z notowaniem owego banku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na chwilę obecną jest to największy w naszym kraju bank uniwersalny. Klientami owego banku są zarówno osoby prywatne jak również można tutaj mówić o małych, średnich przedsiębiorstwach oraz o dużych korporacjach.

W roku 2015 bank ten na terenie całego naszego kraju posiadał aż 1238 oddziałów detalicznych. Poza tym mowa jest także o agencjach, o 3196 bankomatach, biurach bankowości prywatnej. To co robi niewątpliwe wrażenie, to z pewnością ilość obsługiwanych rachunków bieżących.

Szacuje się, że na chwilę obecną mamy do czynienia z 6621 milionami takich rachunków. PKO BP jest bankiem, który na chwilę obecną jest kontrolowany przez skarb państwa. W skład grupy kapitałowej PKO BP wchodzi bardzo wiele spółek zależnych, współzależnych oraz stowarzyszeń współpracujących z tym bankiem.

Sesje wychodzące

08:00
11:45
14:30

Sesje przychodzące

11:30
15:10
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …