PKO BP to jeden z polskich banków o charakterze działalności uniwersalnej. Został on założony w roku, 1919 jako spółka akcyjna. Od roku 2004 mamy do czynienia z notowaniem owego banku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na chwilę obecną jest to największy w naszym kraju bank uniwersalny. Klientami owego banku są zarówno osoby prywatne jak również można tutaj mówić o małych, średnich przedsiębiorstwach oraz o dużych korporacjach.

W roku 2015 bank ten na terenie całego naszego kraju posiadał aż 1238 oddziałów detalicznych. Poza tym mowa jest także o agencjach, o 3196 bankomatach, biurach bankowości prywatnej. To co robi niewątpliwe wrażenie, to z pewnością ilość obsługiwanych rachunków bieżących.

Szacuje się, że na chwilę obecną mamy do czynienia z 6621 milionami takich rachunków. PKO BP jest bankiem, który na chwilę obecną jest kontrolowany przez skarb państwa. W skład grupy kapitałowej PKO BP wchodzi bardzo wiele spółek zależnych, współzależnych oraz stowarzyszeń współpracujących z tym bankiem.

Sesje wychodzące

08:00
11:45
14:30

Sesje przychodzące

11:30
15:10
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…