Idea Bank rozpoczął w Polsce swoją działalność w roku 1991. W głównej mierze skupia się on na szeroko zakrojonej obsłudze małych przedsiębiorstw. Na samym początku bank ten funkcjonował pod nazwą Polbank S.A, by następnie zmienić się na Opel Bank S.A. W roku 2001 nazwa została zmieniona na GMAC Bank Polska S.A, a w roku 2010 na Idea Bank. Na chwilę obecną można mówić o aktywach bankowych opiewających na kwotę 23,8 mld złotych.

Idea Bank w swojej misji mówi głównie o mikro, o małych przedsiębiorstwach. Oferuje on takie produkty jak kredyty, które są zabezpieczane hipoteką, mikro pożyczki czy też kredyty inwestycyjne. Poza tym również możemy tu mówić o produktach inwestycyjnych oraz o produktach depozytowych.

Odnośnie tych ostatnich, można tu mówić o depozytach terminowych, negocjowanych, o ROR-ach jak również o rachunkach oszczędnościowych. Poza tym nie można nie wspomnieć o szeroko zakrojonym doradztwie w obszarze zarządzania ryzykiem, co w skutecznym biznesie ma bardzo istotne znaczenie.

Sesje wychodzące

9:30
13:30
16:00

Sesje przychodzące

10:30
14:30
16:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…