Idea Bank rozpoczął w Polsce swoją działalność w roku 1991. W głównej mierze skupia się on na szeroko zakrojonej obsłudze małych przedsiębiorstw. Na samym początku bank ten funkcjonował pod nazwą Polbank S.A, by następnie zmienić się na Opel Bank S.A. W roku 2001 nazwa została zmieniona na GMAC Bank Polska S.A, a w roku 2010 na Idea Bank. Na chwilę obecną można mówić o aktywach bankowych opiewających na kwotę 23,8 mld złotych.

Idea Bank w swojej misji mówi głównie o mikro, o małych przedsiębiorstwach. Oferuje on takie produkty jak kredyty, które są zabezpieczane hipoteką, mikro pożyczki czy też kredyty inwestycyjne. Poza tym również możemy tu mówić o produktach inwestycyjnych oraz o produktach depozytowych.

Odnośnie tych ostatnich, można tu mówić o depozytach terminowych, negocjowanych, o ROR-ach jak również o rachunkach oszczędnościowych. Poza tym nie można nie wspomnieć o szeroko zakrojonym doradztwie w obszarze zarządzania ryzykiem, co w skutecznym biznesie ma bardzo istotne znaczenie.

Sesje wychodzące

9:30
13:30
16:00

Sesje przychodzące

10:30
14:30
16:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …