Eurobank to podmiot, który powstał w roku 2003. Jego założycielem jest spółka Look Finansowanie Inwestycji. Bank ten powstał na skutek przejęcia akcji istniejącego wcześniej Banku Społem. W roku 2005 bank przejęty został przez Grupa Societe Generale, a w roku 2018 bank ten został zakupiony przez Bank Millennium. Eurobank stanowi jeden z funkcjonujących na naszym rynku banków komercyjnych. W głównej mierze skupia się on na świadczeniu usług skierowanych do odbiorców indywidualnych.

Mowa jest tutaj o oferowaniu kredytów konsumenckich, kart kredytowych, kredytów hipotecznych. Tym samym jest to jeden z tych banków, które nie oferują swoich usług przedsiębiorstwom ani też żadnym organizacjom.

Bank prowadzi dla swoich klientów lokaty terminowe, prowadzi również konta osobiste. Poza tym można także zwrócić uwagę na prowadzenie funduszy inwestycyjnych Novo Fundusze jak również Allianz. Eurobank posiada na terenie całego kraju zarówno swoje własne oddziały jak również i te prowadzone w ramach franczyzy.

Sesje wychodzące

7:30
11:30
14:30

Sesje przychodzące

11:00
15:00
17:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …