mBank to podmiot, który na naszym rynku wcześniej funkcjonował jako Bank Rozwoju Eksportu. Został on założony w roku 1986 jako bardzo uniwersalny w swojej działalności podmiot rynku finansowego. W swojej ofercie mBank ma bardzo szeroki zakres świadczonych usług. Mowa jest o bankowości detalicznej, o bankowości inwestycyjnej, o wielu rozwiązaniach dla przedsiębiorców jak również o rozwiązaniach dla osób zamożnych. Od roku 2007 mBank z powodzeniem działa nie tylko w Polsce, ale jednocześnie też w Czechach oraz na Słowacji.

Rozmach działalności oraz popularność obrazuje ilość klientów, która na koniec roku 2016 wynosiła 5,3 miliona w odniesieniu do osób prywatnych oraz 20,7 tysiąca w odniesieniu do przedsiębiorstw.

Poza podstawowymi produktami, w zakres świadczonych przez ów bank usług można także wliczyć faktoring, leasing czy też finansowanie nieruchomości. Od roku 1992 bank ten jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. To bardzo solidny podmiot na naszym rynku finansowym.

Sesje wychodzące

05:55
09:55
13:25

Sesje przychodzące

11:15
15:00
18:15

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …