Jest to niemiecki bank założony w roku 1870, który jednakże posiada swoje placówki niemalże na całym świecie. Warto tutaj wspomnieć, że główna siedziba owego banku znajduje się we Frankfurcie nad Menem. Przez bardzo wiele lat był to bank, którego działalność może być określana jako komercyjna. Tak było do roku 1995, kiedy to zaczęły następować  szerokie zmiany, poprzez które Deutsche Bank stawał się bankiem inwestycyjnym.

Od tego czasu w zakres usług świadczonych przez ów bank wchodzą także usługi doradcze dotyczące bankowych produktów inwestycyjnych. W roku 2016 kursy akcji Deutsche Banku osiągnęły minima, co skłoniło do bardzo poważnych dyskusji na temat jego bankructwa.

Ostatecznie jednak do tak drastycznych posunięć nie doszło. Mówiąc o działalności owego banku, należy wskazać na trzy organizacyjne grupy – obsługa małych i dużych przedsiębiorstw, osób indywidualnych oraz szeroko zakrojona działalność inwestycyjna. W naszym kraju Deutsche Bank funkcjonuje pod nazwą Deutsche Bank Polska.

Sesje wychodzące

7:45
12:00
15:00

Sesje przychodzące

11:00 – 12:00
15:00 – 16:00
17:00 – 17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …