Nest Bank to jeden z banków uniwersalnych działających na naszym krajowym podwórku. Bank, który powstał w roku, 1995 jako FM Bank S.A. Oferta banku jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm. Jako właściciel banku widnieje brytyjski fundusz o nazwie private equity AnaCap. Sama nazwa Nest oznacza w bezpośrednim znaczeniu bezpieczeństwo oraz zaufanie. Swoje produkty Nest Bank kieruje w głównej mierze do rodzin jak również do mikrofirm.

W naszym kraju mamy do czynienia aż z 183 placówkami aż w 181 miastach. Podstawowym, najważniejszym produktem w ofercie Nest Banku jest konto, w którym nie mamy do czynienia z żadnymi opłatami. W naszym kraju główna siedziba Nest Banku znajduje się w Warszawie oraz w Gdańsku.

Nazwa Nest Bank funkcjonuje w naszym kraju od roku 2016. Wcześniej znana była nazwa FM Bank jak również mowa jest o Bank Smart oraz o BIZ Banku. Nest Bank ukierunkowany jest nie tylko na oferowanie konta, ale także ma w swojej ofercie wiele innych istotnych produktów.

Sesje wychodzące

8:00
11:30
14:00

Sesje przychodzące

11:30
15:30
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…