Nest Bank to jeden z banków uniwersalnych działających na naszym krajowym podwórku. Bank, który powstał w roku, 1995 jako FM Bank S.A. Oferta banku jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również do firm. Jako właściciel banku widnieje brytyjski fundusz o nazwie private equity AnaCap. Sama nazwa Nest oznacza w bezpośrednim znaczeniu bezpieczeństwo oraz zaufanie. Swoje produkty Nest Bank kieruje w głównej mierze do rodzin jak również do mikrofirm.

W naszym kraju mamy do czynienia aż z 183 placówkami aż w 181 miastach. Podstawowym, najważniejszym produktem w ofercie Nest Banku jest konto, w którym nie mamy do czynienia z żadnymi opłatami. W naszym kraju główna siedziba Nest Banku znajduje się w Warszawie oraz w Gdańsku.

Nazwa Nest Bank funkcjonuje w naszym kraju od roku 2016. Wcześniej znana była nazwa FM Bank jak również mowa jest o Bank Smart oraz o BIZ Banku. Nest Bank ukierunkowany jest nie tylko na oferowanie konta, ale także ma w swojej ofercie wiele innych istotnych produktów.

Sesje wychodzące

8:00
11:30
14:00

Sesje przychodzące

11:30
15:30
17:30

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …