Bank Santander, czyli Banco Santander to największy z banków hiszpańskich. Jednocześnie też jest to główny bank w grupie o nazwie Grupo Santander. Bardzo duża dynamika rozwoju powoduje, że na chwilę obecną ów bank posiada bardzo wiele swoich oddziałów zarówno w Europie jak i na innych kontynentach – Azja, Ameryka Północna oraz Ameryka Południowa. Od roku 2003 mamy do czynienia z obecnością owego banku na polskim rynku. Funkcjonuje on pod nazwą Santander Consumer Bank.

Do grupy Santander należy obecnie także bardzo dobrze nam znany Bank Zachodni WBK. Pod względem kapitalizacji, bank ten w ubiegłym roku znajdował się na drugim miejscu w strefie Euro oraz na dwunastym na całym świecie. Podstawową działalnością jest detaliczna i to ona generuje aż 74% zysków całej grupy.

Jednakże tak naprawdę bank ów ma również rozbudowaną ofertę związaną z firmami. W odniesieniu do działalności detalicznej, oferta banku zawiera takie elementy jak konto, jak różnego rodzaju kredyty i tutaj mowa jest o bardzo korzystnych warunkach.

Sesje wychodzące

08:15
12:15
14:45

Sesje przychodzące

11:00
15:00
17:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …