Reiffeisen Polbank jest bankiem, który początkowo funkcjonował jako Polbank. Na polskim rynku pod tą nazwą funkcjonował on od roku 2006 aż do roku 2012. Na początku funkcjonował on jako oddział, a potem jako spółka zależna greckiej grupy EFG Eurobank Egrasias. Połączenie z Reiffeisen Bank nastąpiła w roku 2013. Duża część banku została w roku 2018 przejęta poprzez fuzję z BGŻ BNP Paribas. Mówiąc o ofercie owego banku, należy zwrócić uwagę, że jest ona od samego początku bardzo szeroka. Oferta bankowa jest kierowana zarówno do osób prywatnych jak również do firm małych, średnich oraz dużych.

W odniesieniu do tych pierwszych, należy mówić o depozytach bankowych, o kredytach hipotecznych, o kredytach gotówkowych jak również o wielu innych produktach, a nadto również o kontach prywatnych.

W odniesieniu do oferty skierowanej do firm, należy wskazać na kredyty obrotowe, konta firmowe jak również i szereg innych propozycji mających na celu znaczne ułatwienie codziennego ich sprawnego funkcjonowania.

Sesje wychodzące

08:00
12:15
15:00

Sesje przychodzące

10:30 – 11:30
14:30 – 15:15
17:30 – 18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …