Reiffeisen Polbank jest bankiem, który początkowo funkcjonował jako Polbank. Na polskim rynku pod tą nazwą funkcjonował on od roku 2006 aż do roku 2012. Na początku funkcjonował on jako oddział, a potem jako spółka zależna greckiej grupy EFG Eurobank Egrasias. Połączenie z Reiffeisen Bank nastąpiła w roku 2013. Duża część banku została w roku 2018 przejęta poprzez fuzję z BGŻ BNP Paribas. Mówiąc o ofercie owego banku, należy zwrócić uwagę, że jest ona od samego początku bardzo szeroka. Oferta bankowa jest kierowana zarówno do osób prywatnych jak również do firm małych, średnich oraz dużych.

W odniesieniu do tych pierwszych, należy mówić o depozytach bankowych, o kredytach hipotecznych, o kredytach gotówkowych jak również o wielu innych produktach, a nadto również o kontach prywatnych.

W odniesieniu do oferty skierowanej do firm, należy wskazać na kredyty obrotowe, konta firmowe jak również i szereg innych propozycji mających na celu znaczne ułatwienie codziennego ich sprawnego funkcjonowania.

Sesje wychodzące

08:00
12:15
15:00

Sesje przychodzące

10:30 – 11:30
14:30 – 15:15
17:30 – 18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…