Plus Bank to jeden z banków komercyjnych, który został założony w Warszawie w roku 1991. Do grudnia roku 2013 funkcjonuje on jako Invest Bank. Jest to jeden z banków detalicznych. Głównymi produktami, z którymi stykają się klienci w tymże banku są kredyty hipoteczne, gotówkowe jak również przyjmowanie depozytów bankowych. W ostatnich latach należy mówić o zwiększeniu działalności polegającej na finansowaniu klientów korporacyjnych. Od roku 1999 Invest Bank jest strategiczną częścią grupy kapitałowej, która należy do Zygmunta Solorza- Żaka, który jest właścicielem platformy Cyfrowego Polsatu.

Mówiąc o końcu roku 2013 należy zauważyć, że ów bank obsługiwał aż 300 tysięcy klientów. W roku 2013 bank zmienił nazwę na Plus Bank, a tym samym zaczął on bardzo ścisłą współpracę z operatorem sieci komórkowej Plus.

Można tu mówić o jednym z bardziej solidnych banków detalicznych funkcjonujących na naszym krajowym podwórku, o banku, który również ciągle dynamicznie się rozwija i systematycznie zwiększa ilość klientów.

Sesje wychodzące

08:00
11:30
14:00

Sesje przychodzące

11:00 – 12:00
14:30 – 15:30
17:00 – 18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…