Plus Bank to jeden z banków komercyjnych, który został założony w Warszawie w roku 1991. Do grudnia roku 2013 funkcjonuje on jako Invest Bank. Jest to jeden z banków detalicznych. Głównymi produktami, z którymi stykają się klienci w tymże banku są kredyty hipoteczne, gotówkowe jak również przyjmowanie depozytów bankowych. W ostatnich latach należy mówić o zwiększeniu działalności polegającej na finansowaniu klientów korporacyjnych. Od roku 1999 Invest Bank jest strategiczną częścią grupy kapitałowej, która należy do Zygmunta Solorza- Żaka, który jest właścicielem platformy Cyfrowego Polsatu.

Mówiąc o końcu roku 2013 należy zauważyć, że ów bank obsługiwał aż 300 tysięcy klientów. W roku 2013 bank zmienił nazwę na Plus Bank, a tym samym zaczął on bardzo ścisłą współpracę z operatorem sieci komórkowej Plus.

Można tu mówić o jednym z bardziej solidnych banków detalicznych funkcjonujących na naszym krajowym podwórku, o banku, który również ciągle dynamicznie się rozwija i systematycznie zwiększa ilość klientów.

Sesje wychodzące

08:00
11:30
14:00

Sesje przychodzące

11:00 – 12:00
14:30 – 15:30
17:00 – 18:00

Tabela ma charakter informacyjny.
Pfinanse.eu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w regulaminach usług prezentowanych banków.
Logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Zostało wykorzystane jedynie w celu identyfikacji przedsiębiorstwa.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Banki
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …