Niedroga i przekonująca alternatywa dla podłóg drewnianych, panele podłogowe stają się coraz bardziej realistyczne, a dzięki wielu zaletom stały się popularnym wyborem zarówno dla gospodarstw domowych, jak i pomieszczeń biurowych.

Współczesne wysokiej jakości panele podłogowe mają wiele zalet, przede wszystkim są produkowane tak, aby były bardzo trwałe, odporne na wodę i zarysowania, łatwe do utrzymania w czystości, proste w montażu i dostępne w korzystnej cenie.

Dlaczego warto wybrać podłogi z paneli

Łatwe w montażu panele podłogowe Quick Step

Panel podłogowy składa się z obrazu fotograficznego otoczonego szeregiem warstw ochronnych o wysokiej gęstości. Są one ze sobą połączone, aby stworzyć bardzo trwałą podłogę do różnych pomieszczeń. Udoskonalenia wprowadzone w produkcji paneli podłogowych pomogły w stworzeniu bardziej oryginalnych wykończeń i możliwości projektowania. Jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla wystroju wnętrza, ale także przyjazny dla naszego portfela zakup. Wodoodporność umożliwia również łatwe układanie podłóg laminowanych w kuchni czy łazience, gdzie często dochodzi do rozlania płynów i wahań wilgotności, w takich pomieszczeniach należy unikać litego drewna ze względu na jego wrażliwość na wodę i wilgoć.

Dzięki wbudowanemu systemowi zatrzaskowemu panele podłogowe są łatwe w montażu, a tym samym tańsze, ponieważ możemy je zainstalować samodzielnie, jedna płyta po prostu wpina się w drugą. Podłogi z paneli są idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi czy zwierzętami domowymi, ponieważ ich wierzchnia warstwa jest wysoce odporna na zarysowania i wodę. Oznacza to, że taka podłoga z łatwością radzi sobie z codziennym użytkowaniem. Mimo że laminat jest odporny na zarysowania, nadal zaleca się stosowanie podkładek pod nogi mebli, aby uniknąć zarysowań, oraz umieszczanie mat w intensywnie użytkowanych miejscach, takich jak wejścia i kuchnia.

Ważną zaletą, jaką posiadają panele podłogowe quick step jest to, że ich powierzchnia jest łatwa do czyszczenia, wymaga jedynie regularnego zamiatania i przemywania łagodnym detergentem i wodą. Podłogi z paneli świetnie nadają się również dla alergików, ponieważ nie gromadzą kurzu ani innych alergenów.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Druk 3D jako narzędzie w produkcji unikalnych elementów dekoracyjnych do lobby biurowych

W dzisiejszych czasach wizytówka firmy to nie tylko jej logo czy hasło reklamowe, ale równ…