Jeżeli poszukujemy sposobu, aby skutecznie odstraszać komary, możemy wykorzystać bardzo wiele różnych rozwiązań, mogą być to przykładowo bardzo popularne spirale.

Produkowane są z materiału, który podpalony spala się powoli, emituje charakterystyczny dym, który odstrasza komary ale także inne insekty, takie jak osy, meszki czy szerszenie. Z pewnością jeżeli chcemy spędzić letni dzień przed domem, wówczas będzie to dobry pomysł, aby pozbyć się ich z okolicy. Naturalnie możemy wykorzystać kilka tego rodzaju spiral, rozwiesić je w kilku miejscach, przykładowo na okolicznych drzewach lub postawić na stołach.

Jak chronić się przed komarami?

Skuteczna bransoletka na komary

Będzie to istotne zwłaszcza latem, kiedy mieszkamy na terenach mokrych, lub też przykładowo posiadamy w ogrodzie oczko wodne, z pewnością komary mogą być dość dokuczliwe, podobnie jak meszki i inne małe owady. Naturalnie możemy zastosować także różnego rodzaju środki, które stosujemy na skórę, mogą być to specjalne spraye na komary, które rozpylamy po naszym ubraniu, które będą miały za zadanie odstraszanie insektów. Dodatkowym rozwiązaniem może być także specjalna bransoletka na komary. Jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne, które pozwoli nam skutecznie odstraszać komary, jest to elegancka bransoletka, którą możemy nosić na ręce czy też na obu rękach. Z pewnością będzie to dobry powód w przypadku dzieci, które lubią nosić tego rodzaju ozdoby.

Tego typu bransoletki mogą odstraszać komary w promieniu nawet do jednego metra, stanowią bardzo skuteczną ochronę przed ukąszeniem, wyjęte z opakowaniem mogą działać przez 4 godziny. Oczywiście możemy spotkać modele, które wykonane są z dodatkiem fosforyzującym, dzięki czemu będą świeciły w nocy, i tym chętniej będą noszone przez dzieci. Możemy zakupić je w różnych kolorach przykładowo niebieskim, zielonym, różowym czy też pomarańczowym. Oczywiście są to rozwiązania wodoodporne, dlatego też możemy nosić je w czasie deszczu czy też podczas kąpieli w basenie.

Naturalnie bransoletka na komary doskonale sprawdzi się w różnych warunkach. Możemy je nosić na co dzień, w tym przypadku polecane jest raczej używanie na zewnątrz, zatem możemy nosić je podczas spaceru, czy też w czasie gdy przebywamy wieczorem w ogrodzie. Z pewnością może być to doskonałe uzupełnienie do innych środków odstraszających komary.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Jak działa drukarka 3D?

Drukarki 3D do urządzenia, które mogą znacznie ułatwić wiele prac prowadzonych przykładowo…