Znany i ceniony producent na rynku, o nazwie Styropmin dostarcza najlepszej jakości styropian klasy premium, który posiada aż 10 lat gwarancji! W swojej ofercie posiada bardzo szeroki katalog produktów, w tym unikatowe styropiany grafitowe, które są bardzo rzadkim elementem produktów, dostępnych na dzień dzisiejszy na rynku.

Firma Styropmin jest bez wątpienia jednym z wiodących producentów styropianów zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Marka rozpoczęła swoje działania w latach 90-tych. Po dzień dzisiejszy oferuje nam najlepszej jakości materiały termoizolacyjne, które wykonane są z polistyrenu ekspandowanego, potocznie nazywanego styropianem. Na dzień dzisiejszy szacuje się, że marka Styropmin dostarczyła na półki sklepowe grubo ponad 20.000.000 m/3 styropianu, natomiast wszystkie produkty marki Styropmin są bez problemu dostępne zarówno w sieci, jak i na półkach największych hurtowni i sklepów budowlanych w Europie.

Warto w tym miejscu także nadmienić, że marka Styropmin w swojej ofercie posiada produkty, które zawierają atesty na ściskanie o parametrach EPS 70 i EPS 80, oraz jako jedyni posiadają w swojej ofercie styropiany z lambdą 030.

Marka Izoline – produkty wchodzą również w skład producenta Styropmin!

Z pewnością wiele osób z nas słyszało także o styropianach marki Izoline. Jest to firma córka marki Styropmin, która postanowiła oddzielić dwie marki, które oferują styropiany o różnych parametrach. Marka Izoline oferuje tańsze, aczkolwiek dobre jakościowo styropiany, które spełniają wszystkie niezbędne parametry, które dziś na rynku mają ogromne znaczenie dla każdego klienta. Same styropiany są także proste i równe, albowiem wychodzą z fabryk Izoline, które wzorowane są na standardach matczynej marki, czyli marki Styropmin.

Najważniejsze jest jednak to, że marka Izoline dociera do wszystkich odbiorców, którzy poszukują solidnych produktów w jeszcze lepszej cenie. Styropiany marki Izoline są bowiem bez wątpienia, dopasowane do każdej kieszeni. Dodatkowo produkty marki Izoline cieszą się dobrą opinią na temat swojej izolacji. Kolejnym argumentem produktów marki Izoline są oczywiście aspekty estetyczne dostępnego styropianu. Skutkiem tego ,produkty idealnie sprawdzają się podczas izolacji ścian w różnych pomieszczeniach.

Jeśli więc poszukujemy bardzo dobrego stosunku ceny od jakości, śmiało możemy sięgać po styropiany marki Izoline, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku, głównie ze względu na swoją cenę. Oczywiście parametry są tutaj także istotne. Ważne jednak, że producent Izoline wchodzi w skład działalności Styropmin, skutkiem czego możemy liczyć na odpowiednio wysoką jakość, dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie!

Marki Styropmin i Izoline – krótkie podsumowanie

Jak widać, marki Styropmin i Izoline cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Najważniejsze jest jednak to, aby pamiętać iż obie marki są ze sobą ściśle połączone. Zarówno jedna jak i druga są spółkami, pochodzącymi z tego samego źródła. Skutkiem tego, zarówno produkty jednej jak i drugiej firmy opatrzone są wysoką jakością, którą klienci mogą otaczać się podczas zakupów.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
  • Perspektywy na rynku nieruchomości w 2019 i 2020 roku

    Ponad dekadę po pierwszej hossie na rynku mieszkaniowym w latach 2007-2008 obserwujemy, ja…
Load More In Nieruchomości
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Jak działa drukarka 3D?

Drukarki 3D do urządzenia, które mogą znacznie ułatwić wiele prac prowadzonych przykładowo…