Kupno auta to spora inwestycja dla wielu z nas, więc decydując się na nią, należy podejść do tematu kompleksowo. Jeśli pragniemy skorzystać ze wsparcia finansowego, dobrą praktyką jest skorzystanie z dostępnych opcji ubezpieczeniowych. Dlaczego? Na bezpieczeństwie swoim i najbliższych po prostu nie warto oszczędzać!

Ubezpieczenie w kredycie – niezbędne minimum

Podstawowa ochrona udzielania jest kredytobiorcy już na samym początku wraz z podpisywaniem umowy. Standardowa opcja oczywiście okaże się pomocna w pewnych przypadkach, ale nie ochroni nas kompleksowo. Wielu rzeczy nie da się przewiedzieć, więc najlepszą praktyką jest ubezpieczenie się w możliwie najszerszym zakresie.

Gdzie szukać wszechstronnej oferty ubezpieczeniowej?

Ofert ubezpieczeniowych dla kierowców jest wiele, ale zakres ich ochrony znacznie się różni. Jedną z tych, która wyróżnia się na rynku jest propozycja od Nissan Finance skierowana do klientów zainteresowanych kredytem na auto od japońskiego producenta – https://nissanfinance.pl/ubezpieczenie/uslugi/ubezpieczenia-w-kredycie. Aktualnie dostępne warianty ubezpieczeń prezentują się następująco:

  • RCI Bezpieczny Kredyt – propozycja dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Wybierając opcję bezpiecznego kredytu, klient otrzymuje ochronę na wypadek finansowych następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych (np. ciężkiej choroby lub nieszczęśliwego wypadku);
  • Utrata Pracy/Bezpieczne Rachunki – jak łatwo się domyślić, niniejsza forma ubezpieczeniowa zapewnia ochronę podczas okresu bezrobocia;
  • Ubezpieczenie Straty Finansowej GAP MTE 20% – rozwiązanie polegające na dodaniu do wypłaty z polisy komunikacyjnej dodatkowych 20% wartości rynkowej zniszczonego lub całkowicie utraconego auta. Dzięki wsparciu ubezpieczony ma możliwość sfinansowania kredytu bądź leasingu na kolejny samochód (może nim być np. nowszy model Nissana).

Będąc kierowcą, ubezpieczenie jest rzeczą po prostu niezbędną. Nie tylko chroni nas, ale również naszych najbliższych. Wybierz zatem mądrzę i postaw na ofertę Nissan Finance!

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Jak można pozyskać perfumy markowe na lepszych warunkach cenowych?

Na rynku perfum można spotkać się z różnymi warunkami cenowymi. Wiele markowych produktów …