Jeśli jesteś jak wielu właścicieli zwierząt domowych, nie znosisz zostawiać swojego czworonożnego przyjaciela w podróży.

Dobrą wiadomością jest to, że niekoniecznie musisz, ponieważ wiele linii lotniczych, hoteli itp. jest przyjaznych zwierzętom. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak najlepiej wykorzystać podróże z czworonożnym przyjacielem.Aby jak najlepiej wykorzystać wyjazdy za granicę, postaraj się zaplanować przynajmniej kilka zajęć, które nie są wymienione w przewodnikach turystycznych lub na blogach. Możesz to zrobić, pozyskując informacje zaprojektowane i wyprodukowane przez lokalnych mieszkańców, czy to z gazet, blogów czy ludzi na Twitterze. Wyjście poza bańkę turystyczną sprawi, że Twoja podróż będzie o wiele bardziej ekscytująca i zabawna.Dla niektórych podróż samochodem jest jedynym sposobem podróżowania. Jeśli masz zamiar wybrać się w podróż, zrób te proste rzeczy wcześniej, aby nie utknąć w połowie drogi przez kraj. Po pierwsze, pamiętaj o wymianie oleju! Po drugie, przed wyjazdem poproś mechanika, żeby jeszcze raz przejrzał twój samochód. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz w środku pustkowia, są łatwe do uniknięcia awarie mechaniczne.Jeśli dużo podróżujesz do pracy, ciągła zmiana miejsca i samolotów może być wyczerpująca. Ułatw sobie sprawę, zawsze prosząc o to samo miejsce podczas rezerwacji lotu („proszę 9A lub tuż nad skrzydłem”). Właściwie nad skrzydłem jest to dobre miejsce, ponieważ samolot jest zwykle najmocniej zakotwiczony i mniej podatne na wibracje. W ten sposób poczujesz się tak, jakbyś siedział na „swoim” miejscu w tym samym samolocie tam iz powrotem, a także będziesz przyzwyczajony do pracy w tej konkretnej pozycji (okno po lewej itp.).Wiele hoteli oferuje mieszkańcom zniżki, zwłaszcza poza sezonem. Jeśli wybierasz się gdzieś, gdzie masz rodzinę lub znajomych, powinieneś poprosić ich o lokalną zniżkę. Gdzie podróżować? Postępuj zgodnie z poniższymi sugestiami.

Jeśli jest, możesz poprosić ich o zarezerwowanie hotelu i zaoszczędzić trochę pieniędzy!Podczas podróży zawsze upewnij się, że masz przy sobie pieniądze i dowód tożsamości ze zdjęciem.

W sytuacji awaryjnej te dwa elementy pozwolą ci uzyskać dostęp do potrzebnych zasobów. Jeśli regularnie przyjmujesz leki, pamiętaj, aby mieć przy sobie również dwudniowy zapas.Jeśli podróżujesz samolotem, zabierz ze sobą własne słuchawki. Większość systemów rozrywki pokładowej wymaga noszenia słuchawek. Możesz je kupić w locie, ale będzie to znacznie zawyżone koszty. Słuchawki to również świetny sposób na tworzenie „białego szumu”, który blokuje sąsiadów i/lub hałas samolotu.Jeśli chodzi o nieznane miejsca, blogerzy internetowi są prawdziwą skarbnicą lokalnych informacji. W każdym mieście, w każdym kraju jest przynajmniej jeden – ktoś, kto pasjonuje się swoim otoczeniem i uwielbia dyskutować o rzeczach, które sprawiają, że każde miejsce jest szczególnie cudowne. Blogi są również na ogół pisane w sposób całkowicie przyjazny dla użytkownika, który często jest łatwiejszy do odczytania niż skomplikowane systemy ocen w witrynach z recenzjami.Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza oferuje kredyty na przyszłe loty w celu obniżenia taryf. Niektóre linie lotnicze przyznają środki do wykorzystania na następną podróż, jeśli zaoferują niższą opłatę za ten sam lot. To nie jest oferta ogólnobranżowa. Skontaktuj się z daną linią lotniczą, jeśli zauważysz, że opłata spadła poniżej kwoty, którą zapłaciłeś.Jak wspomniano na początku tego artykułu, właścicielom zwierząt domowych trudno jest zostawić swoje zwierzęta podczas podróży. Wiele hoteli i linii lotniczych jest bardzo przychylnych, jeśli chodzi o podróżowanie ze swoim zwierzakiem. Mamy nadzieję, że w tym artykule znajdziesz kilka świetnych wskazówek, jak najlepiej wykorzystać plany podróży przyjaznych zwierzętom.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wykrywanie, poszukiwanie, śledzenie

Usługi detektywistyczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością, co jest zupełnie z…