Początkujących użytkowników serwisu sprzedażowego często gnębi pytanie: jak wystawić przedmiot na Allegro?

Tymczasem to proces intuicyjny, prosty i szybki: wystarczy wyszukać produkt lub dodać ręcznie, a później postępować według wskazówek. Synchronizacja z ErpBox dodatkowo upraszcza tę czynność. 

Decyzja o zakupach w sieci to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza w przypadku artykułów o dużej wadze. To przydatne rozwiązanie w chwilach gdy brakuje ochoty i czasu na sprawunki, gdy trzeba się zastanowić nad podjęciem decyzji o kupnie danej rzeczy, czy spokojnie porównać parametry. Niezbędna może się okazać konsultacja rodzinna. E-zakupy są pomocą dla osób z obniżoną sprawnością: niepełnosprawnych, starszych, kobiet w ciąży.

Dziś nie trzeba długo oczekiwać na dostawę zamówionych produktów: dostawa trwa zwykle zaledwie kilka dni, jest szybka, wygodna. przesyłki można odbierać w różnych miejscach (w domu, z Paczkomatu, ze stacji benzynowej, z kiosku.

Lider na rynku: Allegro

W obecnych czasach niezwykle często w potrzebne artykuły zaopatrujemy się przy pomocy serwisów aukcyjnych czy e-sklepów. Allegro to jedna z pierwszych platform pośrednicząca w zakupach. Dziś, oprócz dostawy krajowej możliwa jest także wysyłka przedmiotów poza granice Polski.

Z pewnością wiele osób zajmujących się sprzedażą na Allegro doświadcza sytuacji, w której wyczerpaniu ulegnie produkt lub w momencie zakończenia aukcji produkt nie zostanie sprzedany. Jest na to rozwiązanie: ponowne opublikowanie aukcji, możliwe przez 60 dni od momentu zakończenia. 

Jak wystawić przedmiot na Allegro korzystając z funkcji wznawianie aukcji?

  • wejść w zakładkę “Zakończone”,
  • wybrać aukcję, która ma ulec wznowieniu,
  • użyć polecenia “wystaw ponownie”.

Wznawianie aukcji na Allegro to przydatna funkcja: pomocna w pracy sprzedawcy. Należy pamiętać, że zmianom nie ulegnie popularność czy historia aukcji.  Dzięki niewielkiej liczbie kliknięć zapewniona jest oszczędność czasu, który przeznaczać można na czynności związane z pracą w e-sprzedaży, na podnoszenie kwalifikacji czy zwiększenie standardów obsługi (co może przekładać się na zyski firmy). Jak wystawić przedmiot na Allegro?  Jest to jak widać – bardzo intuicyjne, zajmuje mało czasu.

ErpBox+Allegro: przepis na rozwój firmy

ErpBox – serwis ułatwiający zarządzanie firmą – zobacz więcej! Dzięki integracji z hurtowniami, sklepami możliwa jest znaczna oszczędność czasu, przekładająca się na przychody. Warto postawić na połączenie ErpBox+Allegro, co ważne – przed podjęciem decyzji można przeprowadzić testy przez 21 dni dostępnych bez opłat. Jedynym warunkiem jest założenie darmowego konta. 

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …