Kontenery sklepowe z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i zastępują tradycyjne budynki. Dzięki szybkiej budowie i mobilności bardzo harmonijnie wpisują się one we współczesny model ekonomiczny. Jeśli chcesz jak najszybciej rozpocząć biznes i od razu zarabiać — jest to opcja dla Ciebie.

Firma Modulex jest producentem prefabrykowanych budynków, zarówno kontenerów sklepowych, jak i pawilonów, kiosków, kawiarni, domków letniskowych, centrów handlowych, i myjni samochodowych. Jeśli chcesz otrzymać w pełni gotowy kontener na sklep w przystępnej cenie i w jak najkrótszym czasie — zajrzyj do katalogu Modulex.

Jak wybrać lokalizację dla sklepu kontenerowego?

Wybierać miejsce na instalację kontenera sklepowego trzeba przede wszystkim ze względu na rodzaj produktu, który zamierzasz sprzedawać. Na przykład opłaca się sprzedawać podstawowe produkty spożywcze w pobliżu obszarów mieszkalnych, artykuły biurowe w pobliżu centrów administracyjnych i szkoleniowych, fast foody w zatłoczonych miejscach. Kontenery sklepowe Modulex nadają się do każdego miejsca, ponieważ są kompaktowe, uniwersalne i nie wymagają fundamentu.

Modułowe sklepy firmy doskonale nadają się również do wysokospecjalistycznych i niestandardowych sklepów. Mogą być instalowane na rynku, w miejscach rekreacji na świeżym powietrzu, a nawet w centrum handlowym. Dzięki unikalnej konstrukcji możesz wybrać dowolną konfigurację, a w razie potrzeby zwiększyć powierzchnię sklepu, zamawiając dodatkowe moduły.

Etapy realizacji projektu

  • Projektowanie i omówienie szczegółów. Na tym etapie możesz wybrać gotową opcję z katalogu lub przy pomocy projektantów firmy opracować indywidualny projekt pod swoje potrzeby;
  • Produkcja modułów w fabryce. Trwa do 30 dni i obejmuje instalację kabli elektrycznych i innej niezbędnej komunikacji;
  • Przygotowanie i dostawa na plac budowy. Moduły są bezpiecznie mocowane i transportowane własnymi ciężarówkami firmy. Nie musisz uzyskiwać żadnych zezwoleń ani szukać firmy przewozowej. Jedna ciężarówka mieści do 8 modułów;
  • Instalacja. Jest możliwa na podłożu asfaltowym, fundamencie z bloków betonowych lub ocynkowanych palach śrubowych. Trwa od kilku godzin do kilku dni;
  • Wykończenie zewnętrzne i wewnętrzne;
  • Montaż mebli oraz sprzętu w zależności od zamówienia.

Co wyróżnia kontenery sklepowe Modulex

Jeśli masz firmę, która nieustannie musi być transportowana z miejsca na miejsce, kontenery sklepowe są jedyną odpowiednią opcją. Można je łatwo i szybko zdemontować i ponownie zainstalować bez utraty jakości, a gwarancja będzie ważna niezależnie od liczby takich cykli.

Możesz zamówić sklep pod klucz z meblami, wyposażeniem kuchennym, klimatyzacją, a nawet prysznicem. Jednocześnie nie stracisz pieniędzy, ponieważ ceny dodatkowych towarów są takie same, jak w wyspecjalizowanych sklepach.

Odwiedź stronę internetową firmy, znajdziesz tam najszerszy katalog, informacje o zrealizowanych projektach, możesz również uzyskać odpowiedzi na swoje pytania od uprzejmych konsultantów.

Modulex to doświadczenie, profesjonalizm i rzetelność!

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Biznes
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wykorzystaj w swojej pracy doskonałe obuwie robocze

Poprzez wykorzystanie najlepszego obuwia roboczego w swojej pracy chronisz siebie, nie mus…