Już od dłuższego czasu trwa awaria aplikacji do logowania w VW Banku – czy kiedykolwiek zostanie usunięta?

Przypomnijmy trochę informacji o tym banku – Volkswagen Bank Polska to jeden z banków bezpośrednio związanych z branżą motoryzacyjną, a konkretnie to oczywiście z marką volkswagena. Bank ten został utworzony w roku 1998, a jego siedzibą jest Warszawa. Mowa jest tutaj o finansowaniu kupna samochodów zarówno marki Volkswagen jak również Skoda, Audi, Seat oraz Porsche. Mowa jest tutaj o wspomaganiu finansowania zarówno samochodów nowych jak i tych używanych. Istotną kwestią jest fakt, że VW Bank współpracuje z klientami indywidualnymi jak również z instytucjonalnymi, z dużymi, średnimi oraz małymi przedsiębiorstwami.

Awaria logowania w VW Banku

W połowie września serwisy finansowe rozpisały się na temat awarii w tym banku, chodziło o proces logowania, klienci nie mogli zalogować się na swoje rachunki bankowe, nie mogli wykonywać przelewów itd. Bank za swoje problemy techniczne przepraszał, była też informacja że awaria została usunięta, jednak do dziś jest problem z tą aplikacją do logowania.

VW Bank sposób logowania – Jak to obecnie wygląda?

Na chwilę obecną aby zalogować się do banku trzeba od nowa przejść proces rejestracji aplikacji, parowania z telefonem i ustawiania kodu PIN, jeśli ten proces przejdziemy uda nam się zalogować na rachunek, ale po wyłączeniu aplikacji na telefonie a nawet jej zablokowaniu wpisując kod PIN dowiemy się że jest on nie poprawny i to jest aktualny problem aplikacji. W celu ponownego zalogowania musimy od nowa się rejestrować i tak wkoło. Czasami po zalogowaniu do systemu online, od razu okazuje się że w aplikacji kod PIN jest nie poprawny co za tym idzie nie można wykonać przelewu ani żadnej operacji.

Pomoc ze strony VW Banku

Bank skierował więcej osób do obsługi infolinii aby nie były zablokowane jak miało to miejsce we wrześniu, jednak co z tego, jak na infolinii nie potrafią rozwiązać problemu. Co więcej brak jest możliwości wykonania przelewu przez telefon bo on również musi być potwierdzony przez kod PIN z aplikacji.

Na chwilę obecną brak jest jakiejkolwiek pomocy a konsultanci z którymi rozmawiałem rozkładają ręce.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Aktualności
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wpływ merchandisingu na zachowania zakupowe klientów: Praktyczne wskazówki

Dowiedz się, jak merchandising wpływa na zachowania zakupowe klientów i jak dzięki niemu z…