Potrzebujesz szybkiej gotówki na sfinansowanie dowolnego celu? Za pewne zależy ci na czasie i na szybkim otrzymaniu potrzebnych środków. Jeżeli chcesz jak najszybciej dopełnić wszystkich formalności, możesz zdecydować się na bank lub firmę pozabankową obsługującą wnioski online przez Internet. W ten sposób w ciągu kilkunastu minut możesz otrzymać potrzebne środki. Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę przez Internet?

Pożyczki online stają się standardem

Coraz więcej banków i firm pozabankowych dostrzega potrzebę skrócenia niezbędnych formalności do minimum. W dobie Internetu, coraz więcej spraw staramy się załatwić właśnie drogą elektroniczną. A zatem podjęcie pożyczki przez Internet jest obecnie bardzo proste i szybkie. Gdzie możemy liczyć na błyskawiczne załatwienie formalności – w banku czy firmie pozabankowej?

Jeżeli jesteśmy klientem danego banku, wzięcie pożyczki online zajmie nam dosłownie kilka minut. Wystarczy wypełnić krótki wniosek, a automatyczny system banku często sam załatwi sprawę. W przypadku wyższych kwot, bankowi może zająć chwilę czasu zweryfikowanie naszej zdolności kredytowej. W bankach, w których nie posiadamy konta, załatwienie formalności może zająć nieco więcej czasu. Dobrą alternatywą są także firmy pozabankowe, które stosują uproszczony system finansowania i umożliwiają otrzymanie środków w ciągu kilkunastu minut.

Firma pożyczkowa – jak szybko otrzymamy pieniądze?

Wypełnienie wniosku zajmie nam zaledwie kilka minut. Wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty. Jeżeli decydujemy się na większe kwoty, potrzebna może być także umowa o pracę lub zaświadczenie o źródłach stałego dochodu. Wiele firm pozabankowych nie sprawdza BIK i rejestrów dłużników, dzięki czemu, wniosek o przyznaniu pożyczki zapada w przeciągu kilkunastu minut, a środki zostają natychmiast przelane na nasze konto. Procedura potrwa nieco dłużej, jeżeli pragniemy podjąć większą sumę pieniędzy. W tym wariancie również możemy załatwić sprawę przez Internet, ale firma będzie potrzebowała nawet kilka godzin na ocenę naszej zdolności kredytowej.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Pożyczka gotówkowa
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy możliwy jest odbiór pożyczki na poczcie?

Kwotę uzyskaną dzięki pożyczce możemy odebrać nie tylko na konto, ale też w placówce poczt…