Banki prześcigają się w promocyjnych ofertach dla nowych klientów. Najczęściej chodzi o założenie konta w banku, dotyczą także ofert pożyczek czy kredytów. Często na bilbordach reklamowych możemy spotkać bardzo kuszące oferty.

Czasem dotyczą atrakcyjnego oprocentowania na pierwsze miesiące posiadania konta, w innym wypadku będzie to wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego. Kto może skorzystać z tego typu promocji. Z pewnością mogą tego rodzaju oferta zainteresować się osoby młode, które potrzebują konta bankowego aby otrzymywać wynagrodzenie ze swojej pierwszej pracy. Dzięki temu można zyskać trochę pieniędzy, z oferty skorzystają także osoby które decydują się na przeniesienie konta z innego banku. Niezadowolenie klientów z dotychczasowych usług bankowych może wynikać, z niskiego oprocentowania lokaty, czy też długich awarii systemów komputerowych. Niekiedy banki podnoszą także opłaty związane z prowadzeniem rachunków rozliczeniowo-oszczędnościowych, czasem może się to wiązać także z likwidacją placówki bankowej w pobliżu naszego domu.

To właśnie dla nich banki przygotowują bardzo atrakcyjne lokaty, czy też konta rozliczeniowo oszczędnościowe.

W ofercie banków znajdziemy także promocje na kredyty i pożyczki gotówkowe, jeżeli potrzebujemy szybko gotówki warto zainteresować się tego rodzaju ofertą. ING Basnk Śląski, oferuje nowym klientom premię za otwarcie konta. Zyskać można nawet 140 złotych, ma koncie oszczędnościowym. Promocja dotyczy nowych klientów, czyli osób które od 1 lipca 2018 r. nie posiadały własnego konta. Promocja dotyczy nowych klientów którzy do 30 grudnia 20129 roku złożą wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim z dostępem do platformy internetowej. Jednym z warunków otrzymania premii jest wykonanie transakcji za pomocą karty lub BLIKa na kwotę co najmniej 1000 złotych do 2 marca 2020. Z pewnością promocja ing 140 zł to bardzo kusząca oferta. Zatem jeżeli mamy w planach założenie konta warto skorzystać z oferty ING.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt gotówkowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wpływ merchandisingu na zachowania zakupowe klientów: Praktyczne wskazówki

Dowiedz się, jak merchandising wpływa na zachowania zakupowe klientów i jak dzięki niemu z…