Szybka pożyczka na dowód osobisty jest możliwa w firmach pozabankowych, które stosują uproszczone procedury. Co więcej, nie musimy nawet odwiedzać oddziału takiej firmy, ponieważ wszystkie formalności możemy załatwić przez Internet dysponując dowodem osobistym. To szybki i wygodny proces, który pozwala na otrzymanie pożyczki nawet w ciągu kilkunastu minut bez wychodzenia z domu. Jak wziąć pożyczkę na dowód?

Wybór odpowiedniej firmy pozabankowej

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór interesującej nas oferty. W tym celu możemy skorzystać z pomocy rankingów oraz porównywarek internetowych. Wpisując kwotę kredytu oraz termin spłaty otrzymamy spis wielu firm oferujących warunki spełniające nasze oczekiwania. Przejrzyste rozpisanie warunków oraz opłat sprawia, że jesteśmy w stanie w krótkim czasie wybrać najtańszą ofertę. Wystarczy przejść do strony internetowej firmy pozabankowej i złożyć wniosek online.

Składanie wniosku online o przyznanie pożyczki na dowód

Na wstępie należy zaznaczyć, że pożyczki na dowód są dostępne tylko do określonej kwoty, zwykle do kilku tysięcy złotych. Przy większych kwotach potrzebne będzie również oświadczenie o dochodach. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą informacje z dokumentu tożsamości, m.in. numer i seria dowodu osobistego oraz PESEL. Po uzupełnieniu wszystkich danych będziemy musieli także zweryfikować naszą tożsamość. Odbywa się to za sprawą szybkiego przelewu na symboliczną złotówkę lub za pośrednictwem nowoczesnych aplikacji na urządzenia mobilne.

Jeżeli pozytywnie przeszliśmy proces weryfikacji naszych danych, wniosek internetowy o pożyczkę na dowód zostanie automatycznie przyjęty. W tym samym czasie otrzymamy natychmiastową wpłatę na nasze konto bankowe. Wszystko w ciągu kilkunastu minut w zaciszu swojego domu. Co ciekawe, przy większych kwotach również możemy bardzo szybko załatwić niezbędne formalności. Często wystarczy przesłać jedynie oświadczenie o dochodach lub wyciąg ze swojego konta bankowego. Firma pozabankowa weryfikuje przedłożone informacje w bardzo krótkim czasie.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Pożyczka gotówkowa
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Korekta Twój e-PIT

Twój e-PIT to nowa usługa zaproponowana przez Ministerstwo Finansów, działająca od 15 lute…