Czy uważasz, że jesteś całkowicie odpowiedzialny lub całkowicie zagubiony, jeśli chodzi o wykorzystanie kredytu? Niezależnie od tego, jak czujesz się odpowiedzialna, zawsze możesz dowiedzieć się czegoś więcej, a ten artykuł zapewni Ci wspaniałe wskazówki dotyczące kart kredytowych!

Zawsze powinieneś próbować negocjować stopy procentowe na swoich kartach kredytowych, zamiast zgadzać się na dowolną kwotę, która jest zawsze ustawiona. Jeśli otrzymujesz wiele ofert od innych firm, możesz ich użyć w negocjacjach, aby uzyskać znacznie lepszą ofertę.

Jeśli masz kartę kredytową z dużym zainteresowaniem, powinieneś rozważyć przeniesienie salda. Wiele firm obsługujących karty kredytowe oferuje specjalne stawki, w tym 0% odsetek, po przeniesieniu salda na kartę kredytową. Czy matematyka, aby dowiedzieć się, czy to jest korzystne dla Ciebie, zanim podejmiesz decyzję o przeniesieniu sald.

Jeśli chcesz zdobyć świetną kartę kredytową, obejrzyj wynik kredytowy. Punkty kredytowe są wykorzystywane przez firmy wydające karty kredytowe w celu określenia oferty podanej konsumentowi. W większości przypadków karty o najniższych stopach procentowych i bonusach są oferowane tym, którzy mają najlepsze wyniki kredytowe.

Ważną wskazówką dla wszystkich użytkowników kart kredytowych jest tworzenie budżetu. Posiadanie budżetu to świetny sposób, aby dowiedzieć się, czy możesz sobie pozwolić na coś kupić. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, pobieranie opłat za kartę kredytową jest tylko receptą na katastrofę.

Klucz do prawidłowego użycia karty kredytowej leży w prawidłowej spłacie. Za każdym razem, gdy nie spłacasz salda na rachunku karty kredytowej, twój rachunek wzrasta. Oznacza to, że zakup za 10 USD może szybko przekształcić się w 20 USD, wszystko ze względu na odsetki! Dowiedz się, jak je spłacać co miesiąc.

Oglądaj programy nagród. Te programy są dość popularne w przypadku kart kredytowych. Możesz zarabiać na takich rzeczach, jak zwrot gotówki, mile lotnicze lub inne zachęty tylko za korzystanie z karty kredytowej. Nagroda jest miłym dodatkiem, jeśli planujesz już korzystać z karty, ale może kusić cię do naliczenia więcej niż zwykle, by zdobyć te większe nagrody.

Świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na kartach kredytowych jest poświęcenie czasu niezbędnego do porównania sklepów dla kart oferujących najkorzystniejsze warunki. Jeśli masz przyzwoitą historię kredytową, jest bardzo prawdopodobne, że możesz uzyskać karty bez rocznej opłaty, niskich stóp procentowych i być może nawet zachęt, takich jak mile lotnicze.

Upewnij się, że co miesiąc spłacasz swoje karty kredytowe, gdy są one należne, a co najważniejsze, w miarę możliwości. Jeśli nie zapłacisz ich w całości co miesiąc, będziesz musiał zapłacić za nieopłacone saldo, co zajmie dużo czasu, aby spłacić karty kredytowe.

Sprytnym posunięciem dla wszystkich użytkowników kart jest coroczne otrzymywanie darmowych raportów kredytowych i sprawdzanie ich pod kątem dokładności. Upewnij się, że wszystko w raporcie jest zgodne i że historia kredytowa jest raportowana z dużą dokładnością.

Ważne jest, aby zrozumieć wszystkie nowe przepisy dotyczące kart kredytowych. Na przykład firma obsługująca karty kredytowe nie może z mocą wstecz zwiększyć stopy procentowej. Nigdy nie wolno im również stosować podwójnego cyklu rozliczeniowego. Zbadaj prawo. Dwie główne, ostatnie zmiany legislacyjne, które wpływają na firmy wydające karty kredytowe, to Fair Fair Act i ACT.

Gdy otrzymasz rachunek karty kredytowej, sprawdź je uważnie, a nie po prostu odpraw się bez drugiego spojrzenia. Sprawdź swoje oświadczenie, aby upewnić się, że nie ma żadnych błędów ani rzeczy, których nigdy nie kupiłeś. Zgłoś wszelkie rozbieżności do firmy obsługującej karty kredytowe. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i może zapobiec niewłaściwemu zgłoszeniu się do agencji kredytowych.

Czy te wskazówki ci pomogły? Czy czujesz się lepiej przygotowany do korzystania z kart kredytowych? Mamy nadzieję, że czujesz się pewniej i wygodniej, a także jesteś w stanie uniknąć popularnych „pułapek kredytowych”, które istnieją. Ten artykuł i inne podobne artykuły mogą dostarczyć Ci wielu przydatnych informacji o kartach kredytowych.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Karty kredytowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …