Większość sklepów internetowych oferuje nam kilka różnych metod płatności. Do tych najpopularniejszych należą obecnie BLIK, Przelewy24, PayU i oczywiście Visa Checkout. Każdy z tych systemów ma swoich zwolenników i długą listę zalet.

Z kodem szybciej

BLIK stał się jedną z popularniejszych metod płatności. Aby móc zapłacić za zakupy on-line, wystarczy mieć przy sobie telefon. W aplikacji banku klikamy na ikonkę BLIK i otrzymujemy kod, który należy wpisać podczas transakcji w sklepie internetowym. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie płatności, także przez komórkę. Nie musimy uzupełniać żadnych danych, a cały proces zajmuje tylko kilka chwil. Co więcej, system ten jest całkowicie bezpieczny.

Przelewy24

Model ten działa na zasadzie przedpłaty. W praktyce oznacza to, że pieniądze przelewamy nie od razu do sprzedawcy, a na specjalny rachunek Przelewy24 w naszym banku. Pełna kwota trafia tam od razu. System informuje o płatności sklep on-line, a co za tym idzie, nasza opłata zostaje potwierdzona. Cały proces jest niezwykle prosty w obsłudze i bezpieczny. Dla wielu osób jego ogromną zaletą jest działanie przez 365 dni w roku (w przeważającej większości banków).

Visa Checkout

Płatności Visa Checkout bez wątpienia należą do tych najwygodniejszych. Najpierw musimy zarejestrować się w serwisie, a później bez problemu będziemy mogli płacić za zakupy w Sieci. Visa Checkout jest swego rodzaju e-portfelem, dzięki czemu w czasie zakupów unikniemy wpisywania swoich danych osobowych. Podczas płatności wystarczy jedynie kilka kliknięć i gotowe – pieniądze znajdą się w odpowiednim miejscu. Co więcej, Visa Checkout obsługuje nie tylko karty kredytowe, ale także debetowe i prepaidowe.

Na raty

Kolejną metodą płatności on-line są systemy ratalne. Dzięki nim możemy kupić produkty na kredyt uzyskany w kilkanaście minut. Cały proces przebiega bardzo szybko i nie wymaga wychodzenia z domu, ani podpisywania żadnych dodatkowych dokumentów. Wykorzystanie tego sposobu płatności zazwyczaj pozytywnie wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Karty kredytowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …