Czy podjęcie kolejnej pożyczki w sytuacji zadłużenia jest rozsądnym wyjściem? No cóż, czasami jest to jedyne rozwiązanie aby opłacić najpilniejsze wydatki i tym samym wystrzec się interwencji kuratora. Osoby zadłużone nie otrzymają oczywiście pożyczki w banku, jednak mogą się udać do firmy pozabankowej. Te oferują produkt finansowy pod nazwą pożyczka bez BIK i KRD dla zadłużonych. W jaki sposób możesz uzyskać taki rodzaj pożyczki?

Negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej, a także wpisy w Krajowym Rejestrze Dłużników znacznie ograniczają szansę na otrzymanie pożyczki gotówkowej w banku. Z pomocą przychodzą nam jednak firmy pozabankowe, które nie sprawdzają powyższych baz informacyjnych. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że pożyczka bez żadnych zaświadczeń jest ograniczona maksymalną kwotą jaką możemy podjąć. Zwykle jest to kilka tysięcy złotych. Jednak jest to wystarczająca suma, którą możemy przeznaczyć na większość naglących nas wydatków.

Co jest potrzebne by uzyskać pożyczkę bez BIK i KRD?

Jeżeli zależy Ci na pożyczeniu niewielkiej kwoty, możesz zdecydować się na pożyczkę na dowód osobisty. W tym wariancie wystarczy jedynie wypełnić wniosek, zweryfikować przedstawione dane np. za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a następnie poczekać kilka minut na zatwierdzenie wniosku oraz przelanie środków na nasze konto bankowe.

Co zrobić w sytuacji gdy interesuje nas większa kwota pożyczki? W tej sytuacji nadal możemy liczyć na firmy pozabankowe, które nie sprawdzają BIK i KRD. Konieczne może się jednak okazać poświadczenie naszych aktualnych dochodów. W tym celu nie musimy posiadać zaświadczenia wystawionego przez pracodawcę. Możemy posłużyć się własnoręcznie spisanym oświadczeniem, które zostanie zweryfikowane przez firmę lub wyciągiem z konta bankowego. W ten sposób możemy otrzymać pożyczkę bez BIK i KRD nawet do kilkudziesięciu złotych.

Pożyczka z podżyrowaniem dla zadłużonych

Załóżmy, że nie jesteś w stanie udokumentować swoich dochodów, a kwoty proponowane w ofertach pożyczki na dowód Cię nie satysfakcjonują. Rozwiązaniem może być pożyczka z żyrantem. W tej sytuacji wysoka zdolność kredytowa naszego gwaranta może być wystarczającym argumentem dla banku lub firmy pożyczkowej, aby udzielić nam kredytu. Oczywiście w tej sytuacji, odpowiedzialność za spłatę pożyczki spoczywa na nas, a także na osobie gwaranta. Jeżeli jednak pilnie potrzebujemy dużej gotówki, a nasza zdolność kredytowa nie należy do najlepszych, być może jest to jedyne rozwiązanie na jakie możemy się zdecydować.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Pożyczka gotówkowa
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Jak działa drukarka 3D?

Drukarki 3D do urządzenia, które mogą znacznie ułatwić wiele prac prowadzonych przykładowo…