Banki bardzo sumiennie oceniają zdolność kredytową swoich klientów i rzadko decydują się na przyznanie pożyczki gotówkowej osobom zadłużonym z negatywnymi wpisami w BIK i KRD. Rozwiązaniem tego problemu może być jednak firma pozabankowa, która udziela pożyczek bez dodatkowych zaświadczeń. Jeżeli zatem jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz przypływu gotówki, sprawdź gdzie dostępna jest pożyczka bez BIK i KRD w 15 minut.

Rywalizujące z bankami firmy pożyczkowe bardzo często muszą decydować się na różne ustępstwa w celu zdobycia klientów. Dobrym przykładem jest weryfikowanie wpisów w BIK i KRD. Bardzo ciężko będzie spotkać bank, który nie korzysta z informacji zawartych w tych bazach. A w przypadku firm pozabankowych? Ponad połowa z nich deklaruje możliwość wzięcia szybkiej pożyczki bez BIK i KRD! Wszystko za sprawą uproszczonych procedur, które mają zapewnić klientowi najwygodniejsze i korzystne warunki. W jaki sposób możesz uzyskać taką właśnie pożyczkę?

Ranking szybkich pożyczek bez BIK i KRD

W Internecie bez trudu możemy znaleźć ranking firm, które decydują się na przyznanie pożyczki bez sprawdzania historii BIK oraz wpisów w KRD. Co szczególnie istotne, umożliwia nam to proste porównanie kilkunastu ofert i wybranie tej, która proponuje nam najniższe koszty całkowite do spłaty. W tej sytuacji pozostaje udać się na stronę internetową firmy i złożyć wniosek online.

W przypadku pożyczek na nieduże kwoty pieniężne, często jedynym wymaganiem będzie dowód osobisty. Wystarczy podać niezbędne informacje, a następnie zweryfikować je przy pomocy jednej z dostępnych metod. Po zakończeniu procedury, decyzja o przyznaniu pożyczki zapada w ciągu kilkunastu minut. Środki zostają natychmiast przelane na nasze konto bankowe. Jak zatem widzisz, pożyczka bez BIK i KRD w 15 minut jest naprawdę możliwa!

Czy firmy pozabankowe mogą w inny sposób sprawdzić naszą sytuację finansową?

Szybka pożyczka na dowód ma istotną wadę – dzięki niej możemy pożyczyć tylko niewielkie kwoty rzędu 2,000 – 5,000 złotych. Jeżeli planujemy większy wydatek, firma pożyczkowa będzie chciała sprawdzić naszą zdolność kredytową. Proces ten wciąż może jednak przebiec bez weryfikowania informacji o nas zawartych w Biurze Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Długów. Wystarczy, że wykażemy dostatecznie wysokie i regularne dochody. W tym celu możemy skorzystać z możliwości przedłożenia oświadczenia o źródłach dochodu lub przedstawić firmie pożyczkowej wyciąg z konta bankowego. W ten sposób możemy otrzymać większą kwotę pożyczki.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Pożyczka gotówkowa
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wpływ merchandisingu na zachowania zakupowe klientów: Praktyczne wskazówki

Dowiedz się, jak merchandising wpływa na zachowania zakupowe klientów i jak dzięki niemu z…