Banki bardzo sumiennie oceniają zdolność kredytową swoich klientów i rzadko decydują się na przyznanie pożyczki gotówkowej osobom zadłużonym z negatywnymi wpisami w BIK i KRD. Rozwiązaniem tego problemu może być jednak firma pozabankowa, która udziela pożyczek bez dodatkowych zaświadczeń. Jeżeli zatem jesteś w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz przypływu gotówki, sprawdź gdzie dostępna jest pożyczka bez BIK i KRD w 15 minut.

Rywalizujące z bankami firmy pożyczkowe bardzo często muszą decydować się na różne ustępstwa w celu zdobycia klientów. Dobrym przykładem jest weryfikowanie wpisów w BIK i KRD. Bardzo ciężko będzie spotkać bank, który nie korzysta z informacji zawartych w tych bazach. A w przypadku firm pozabankowych? Ponad połowa z nich deklaruje możliwość wzięcia szybkiej pożyczki bez BIK i KRD! Wszystko za sprawą uproszczonych procedur, które mają zapewnić klientowi najwygodniejsze i korzystne warunki. W jaki sposób możesz uzyskać taką właśnie pożyczkę?

Ranking szybkich pożyczek bez BIK i KRD

W Internecie bez trudu możemy znaleźć ranking firm, które decydują się na przyznanie pożyczki bez sprawdzania historii BIK oraz wpisów w KRD. Co szczególnie istotne, umożliwia nam to proste porównanie kilkunastu ofert i wybranie tej, która proponuje nam najniższe koszty całkowite do spłaty. W tej sytuacji pozostaje udać się na stronę internetową firmy i złożyć wniosek online.

W przypadku pożyczek na nieduże kwoty pieniężne, często jedynym wymaganiem będzie dowód osobisty. Wystarczy podać niezbędne informacje, a następnie zweryfikować je przy pomocy jednej z dostępnych metod. Po zakończeniu procedury, decyzja o przyznaniu pożyczki zapada w ciągu kilkunastu minut. Środki zostają natychmiast przelane na nasze konto bankowe. Jak zatem widzisz, pożyczka bez BIK i KRD w 15 minut jest naprawdę możliwa!

Czy firmy pozabankowe mogą w inny sposób sprawdzić naszą sytuację finansową?

Szybka pożyczka na dowód ma istotną wadę – dzięki niej możemy pożyczyć tylko niewielkie kwoty rzędu 2,000 – 5,000 złotych. Jeżeli planujemy większy wydatek, firma pożyczkowa będzie chciała sprawdzić naszą zdolność kredytową. Proces ten wciąż może jednak przebiec bez weryfikowania informacji o nas zawartych w Biurze Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Długów. Wystarczy, że wykażemy dostatecznie wysokie i regularne dochody. W tym celu możemy skorzystać z możliwości przedłożenia oświadczenia o źródłach dochodu lub przedstawić firmie pożyczkowej wyciąg z konta bankowego. W ten sposób możemy otrzymać większą kwotę pożyczki.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Pożyczka gotówkowa
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Dzierżawa Kserokopiarek: Wydajność i Oszczędność w Twoim Biurze

Kserokopiarki są niezastąpionym narzędziem w codziennej pracy biurowej. Pozwalają na szybk…