ING Bank Śląski nie ma w swojej ofercie kredytu samochodowego. Możemy jednak skorzystać z kredytu gotówkowego na dowolny cel aby sfinansować nasze wymarzone auto. Dużą zaletą tej oferty jest niewielka ilość niezbędnych formalności, a także możliwość sfinalizowania umowy przez Internet. Sprawdźmy czy kredyt samochodowy ING w postaci kredytu gotówkowego będzie dla nas korzystną opcją.

Nawet do 160,000 złotych na dowolny cel

Kredyt gotówkowy oferowany przez ING Bank Śląski daje nam możliwość pożyczenia na dowolny cel nawet 160,000 złotych. Wskaźnik RRSO waha się w przedziale od 7,29% do 7,99%. Jest on uzależniony od łącznej kwoty pożyczki. Podobnie wygląda kwestia prowizji, która w pewnych przedziałach finansowania może wynosić 0%. Możemy bardzo szybko poznać konkretne informacje na temat RRSO, prowizji oraz raty miesięcznej za sprawą kalkulatora pożyczki na stronie ING. Wystarczy jedynie wpisać interesującą nas kwotę kredytu oraz termin spłaty.

Jakie korzyści daje kredyt gotówkowy ING?

Przede wszystkim, zaletą jest niewielka ilość niezbędnych formalności. Jeżeli planujemy pożyczyć kwotę maksymalnie do 60,000 złotych, wszystkie formalności załatwimy przez Internet. Ponadto, aby skorzystać z oferty ING, nie musimy posiadać konta w tym banku. Atrakcyjniejsze warunki kredytu na samochód może nam zapewnić dodatkowa oferta promocyjna. Np. decydując się na ubezpieczenie pożyczki od 20 do 60 tysięcy złotych, możemy liczyć na prowizję 0%.

Kredyt gotówkowy ING zamiast kredytu samochodowego

Dlaczego kredyt gotówkowy może być dla nas korzystniejszy? Ponieważ ta forma finansowania może być przeznaczona na dowolny cel. W przypadku kredytu samochodowego możemy pokryć jedynie koszt zakupu auta. Dodatkowo, częstym wymogiem jest zabezpieczenie, które wiąże się z koniecznością wzięcia kredytu na konkretny model i markę samochodu. Decydując się na kredyt gotówkowy ograniczamy ilość formalności, a otrzymane środki możemy przeznaczyć na dodatkowe cele, np: ubezpieczenie auta oraz konieczne naprawy w przypadku samochodów używanych.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt gotówkowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Walka z Mrówkami Faraona we Wrocławiu: DDD Serwis Ekspertem

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twoje mieszkanie stało się ulubionym miejscem…