Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się nowe konto oszczędnościowe Profit dostępne w banku Millenium. Wysokie oprocentowanie 2,7% w skali roku oraz możliwość swobodnego zarządzania zgromadzonymi środkami sprawiają, że oferta wydaje się być bardzo korzystną i atrakcyjną dla klientów. Zerknijmy jednak na szczegóły i przekonajmy się, czy konto oszczędnościowe w Millenium rzeczywiście jest dobrym wyborem.

Oprocentowanie promocyjne przez trzy miesiące

Uwagę nowych klientów z całą pewnością przykuwa bardzo wysokie oprocentowanie 2,7%, które w porównaniu z innymi bankami jest świetną propozycją dla konta oszczędnościowego. Niestety, tylko przez trzy miesiące będziemy mogli cieszyć się z takim warunków. Po upływie tego czasu, nasze konto wróci do oprocentowania standardowego, które wynosi od 0,6% (poniżej 50 tys. zł.) do 1,10% (powyżej 500 tys. zł). Samo oprocentowanie nominalne nie wyróżnia się zatem szczególnie na tle innych ofert kont oszczędnościowych. Profit zauważymy dopiero przy wyższych kwotach.

Wygodne zarządzanie pieniędzmi na koncie

Konto oszczędnościowe w banku Millenium wydaje się być bardzo komfortowe i wygodne w użytkowaniu. Możemy dobrowolnie zasilać konto jednorazowo lub regularnymi wpłatami. Co więcej, pieniądze mogą być w każdej chwili wypłacone bez utraty odsetek. Samo otwarcie i prowadzenie rachunku nie wiążę się oczywiście z dodatkowymi prowizjami. Zgromadzonymi środkami możemy wygodnie zarządzać poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Czy konto oszczędnościowe w Millenium to dobry wybór?

Czas na podsumowanie tej oferty. Przez pierwsze trzy miesiące możemy liczyć na atrakcyjne oprocentowanie bonusowe 2,7% w skali roku. Następnie, oprocentowanie zostanie zmienione na standardowe, a jego wysokość zależy od kwoty zgromadzonej na rachunku (od 0,60 do 1,10%). To również nie najgorszy wynik, choć znajdziemy banki oferujące wyższe oprocentowanie. Dużym atutem jest możliwość swobodnego wyciągania środków z konta bez utraty odsetek. Konto oszczędnościowe w Millenium prezentuje zatem całkiem korzystne warunki dla klientów.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …