ING Bank Śląski może się poszczycić jednym z najlepszych systemów bankowości internetowej. Możliwość dokonywania szybkich płatności, komfort i wygoda w zarządzaniu środkami, a także liczne produkty finansowe dostosowane do potrzeb klientów. To najważniejsze atuty banku ING, które przekonują klientów do założenia tutaj rachunku osobistego. Sprawdźmy, jakie konta bankowe posiada w swojej ofercie Bank Śląski ING.

Konto osobiste bez dodatkowych opłat

Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście konta osobiste. Dwa główne produkty to: rachunek MOBI oraz Direct. Pierwszy jest stworzony z myślą o ludziach młodych, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia. To dobry wybór ze względu na przejrzyste i atrakcyjne warunki, a także możliwość otrzymywania wielu profitów związanych z posiadaniem konta młodzieżowego w ING. Konto osobiste Direct jest natomiast pełnoprawnym rachunkiem dla osób dorosłych. Główna zaleta? Brak opłat za prowadzenie konta, posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash.

W ING Bank Śląski dostępne są także inne warianty kont osobistych przystosowane do specjalnych potrzeb klientów. Wyróżniamy tu współdzielone konto Komfort dla par oraz konto oszczędnościowe dla dziecka. Dużym atutem jest możliwość łatwego dostosowania osobistego rachunku do własnych oczekiwań. Z tego względu, ING cieszy się dużym zaufaniem ze strony klientów.

Konto walutowe w ING Banku Śląskim

Coraz więcej klientów potrzebuje również wygodnego konta walutowego, które umożliwia łatwe transakcje za granicą. W banku ING Banku Śląskim możemy otworzyć konto walutowe w trzech walutach: Euro, Dolarze amerykańskim oraz Funcie Brytyjskim. Plusem tego produktu jest brak dodatkowych kosztów za przewalutowanie. Posiadacze nie ponoszą także dodatkowych kosztów i prowizji związanych z prowadzeniem konta oraz posiadaniem karty płatniczej. Dużym plusem jest stosunkowo niska prowizja za przelew europejski w wysokości 5 PLN.

Konto oszczędnościowe w ING

Jednym z popularniejszych produktów finansowych ING Banku Śląskiego jest również konto oszczędnościowe. Przez pierwsze cztery miesiące od uruchomienia rachunku, klienci mogą liczyć na atrakcyjny Bonus na start, dzięki któremu oprocentowanie konta wynosi 2,5%. Po tym okresie możemy liczyć na standardowe oprocentowanie 0,7%. Atutem tego produktu jest brak ograniczeń w swobodnym zarządzaniu pieniędzmi. Środki z konta oszczędnościowego mogą być wypłacane w dowolnym momencie bez ryzyka utraty odsetek.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …