Najnowsze badania pokazują, że coraz więcej Polaków decyduje się na założenie konta oszczędnościowego, aby zbierać środki nie tylko na wymarzony zakup, ale również z myślą o późnej przyszłości. Warto zatem wiedzieć w jaki sposób działa takie konto oraz jak efektywnie wykorzystać jego możliwości. Najlepsze warunki to oczywiście najwyższe oprocentowanie oraz najmniejsze prowizje. Sprawdźmy ofertę proponowaną przez PKO konto oszczędnościowe.

Oprocentowanie zależne od kwoty na koncie

Oprocentowanie decydujące o tym w jakim tempie Twoje środki będą rosły na koncie oszczędnościowy, w przypadku oferty banku PKO zależy od tego, jaką kwotę posiadasz na koncie. Oprocentowanie waha się od 0,5% poniżej 50 tysięcy złotych do 1,2% powyżej miliona złotych. Odsetki od zgromadzonych środków są naliczane każdego miesiąca, dzięki czemu możesz z dumą obserwować jak Twoje środki rosną i przybliżają Cię do postawionego celu.

Wygodne PKO konto oszczędnościowe PLUS

Konto oszczędnościowe w Banku PKO oferuje wysoki komfort użytkowania. Nie ponosimy dodatkowych kosztów za prowadzenie rachunku płatniczego. Pierwsza wpłata w miesiącu na konto nie pobiera żadnej prowizji. Co więcej, mamy możliwość w każdej chwili wycofać zgromadzone na koncie pieniądze bez utraty odsetek. Pieniądze na koncie oszczędnościowym Plus zawsze są do naszej dyspozycji za pośrednictwem bankowości internetowej, a także aplikacji mobilnej.

Pierwsze Konto Oszczędnościowe w PKO

Naukę oszczędzania warto zacząć w jak najmłodszym wieku. Dlatego też, rodzice mogą założyć swoim dzieciom Pierwsze Konto Oszczędnościowe w PKO. Po ukończeniu 13 roku życia dziecko zyskuje możliwość samodzielnego dysponowania zgromadzonymi środkami. Oprocentowanie to 2% w skali roku poniżej kwoty 10,000 złotych oraz 1,6% powyżej tej kwoty. Oprocentowanie może być dodatkowo powiększone o 0,5% za systematyczne wpłaty od 20 do 1000 PLN. Po uzyskaniu pełnoletności, konto zostanie automatycznie przekształcone na Konto Oszczędnościowe Plus.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Nowoczesne technologie a prawo

Wprowadzenie do prawa nowych technologii Prawo nowych technologii to dynamicznie rozwijają…