PKO Bank Polski to wciąż jeden z najchętniej wybieranych banków przez Polaków. Niewielkie opłaty i prowizje, bardzo stabilna i silna pozycja na rynku, a także ciekawe produkty finansowe, w tym konto walutowe PKO. Oferta ta jest adresowana do wszystkich osób, którzy regularnie dokonują płatności w innej walucie. Sprawdzamy, jakie warunki proponuje klientom konto walutowe dostępne w PKO Banku Polskim.

Brak opłat za prowadzenie konta

Klienci mogą otworzyć konto walutowe PKO bez dodatkowych opłat i prowizji. Darmowe jest również samo prowadzenie rachunku. Co szczególnie ważne, istnieje możliwość bezpłatnego połączenia konta z kartą płatniczą z funkcją płatności wielowalutowych. Samo założenie tej karty nie jest konieczne, jednak warto zdecydować się na ten wariant. W innym razie, klienci muszą liczyć się z opłatą za prowadzenie konta w wysokości 6,50 PLN miesięcznie

W jakich walutach możesz założyć konto walutowe PKO?

Oferta banku PKO umożliwia prowadzenie konta w następujących walutach: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Do końca czerwca 2019 roku dostępna jest promocja, w której klienci nie płacą dodatkowych prowizji za realizowanie przelewów zagranicznych w wyżej wymienionych walutach. Warunkiem jest jednak dokonanie przynajmniej jednej transakcji w miesiącu w kantorze internetowym. Swoim kontem walutowym możemy zarządzać bardzo wygodnie za pośrednictwem bankowości internetowej, a także aplikacji mobilnej.

Założenie konta walutowego PKO przez Internet

W wielu bankach w celu założenia konta walutowego konieczne jest wizyta w oddziale. Bank PKO daje nam możliwość szybszego i wygodniejszego załatwienia sprawy. Wystarczy zalogować się do serwisu iPKO, wybrać interesującą nas walutę zagraniczną, w której chcemy prowadzić konto. Następnie, rachunek łączymy a kartą płatniczą wyposażoną w funkcję wielowalutową. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie otwarcia rachunku oraz ustanowienie sposobów autoryzacji. Wszystkie formalności można załatwić drogą online w kilkanaście minut.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…