PKO Bank Polski to wciąż jeden z najchętniej wybieranych banków przez Polaków. Niewielkie opłaty i prowizje, bardzo stabilna i silna pozycja na rynku, a także ciekawe produkty finansowe, w tym konto walutowe PKO. Oferta ta jest adresowana do wszystkich osób, którzy regularnie dokonują płatności w innej walucie. Sprawdzamy, jakie warunki proponuje klientom konto walutowe dostępne w PKO Banku Polskim.

Brak opłat za prowadzenie konta

Klienci mogą otworzyć konto walutowe PKO bez dodatkowych opłat i prowizji. Darmowe jest również samo prowadzenie rachunku. Co szczególnie ważne, istnieje możliwość bezpłatnego połączenia konta z kartą płatniczą z funkcją płatności wielowalutowych. Samo założenie tej karty nie jest konieczne, jednak warto zdecydować się na ten wariant. W innym razie, klienci muszą liczyć się z opłatą za prowadzenie konta w wysokości 6,50 PLN miesięcznie

W jakich walutach możesz założyć konto walutowe PKO?

Oferta banku PKO umożliwia prowadzenie konta w następujących walutach: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Do końca czerwca 2019 roku dostępna jest promocja, w której klienci nie płacą dodatkowych prowizji za realizowanie przelewów zagranicznych w wyżej wymienionych walutach. Warunkiem jest jednak dokonanie przynajmniej jednej transakcji w miesiącu w kantorze internetowym. Swoim kontem walutowym możemy zarządzać bardzo wygodnie za pośrednictwem bankowości internetowej, a także aplikacji mobilnej.

Założenie konta walutowego PKO przez Internet

W wielu bankach w celu założenia konta walutowego konieczne jest wizyta w oddziale. Bank PKO daje nam możliwość szybszego i wygodniejszego załatwienia sprawy. Wystarczy zalogować się do serwisu iPKO, wybrać interesującą nas walutę zagraniczną, w której chcemy prowadzić konto. Następnie, rachunek łączymy a kartą płatniczą wyposażoną w funkcję wielowalutową. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie otwarcia rachunku oraz ustanowienie sposobów autoryzacji. Wszystkie formalności można załatwić drogą online w kilkanaście minut.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …