Rachunek walutowy jest niezwykle przydatnym produktem finansowym dla wszystkich osób, które regularnie dokonują transakcji w zagranicznej walucie. W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę banku, aby spełniała ona nasze oczekiwania? Warto kierować się zdaniem innych klientów, którzy mogą nam bliżej opowiedzieć o danym produkcie finansowym. Pod kątem opinii klientów postanowiliśmy sprawdzić konto walutowe PKO BP.

Niskie koszty i brak prowizji za przelewy zagraniczne

Klienci przed wybraniem danej oferty często zerkają w tabelę opłat i prowizji. W ten sposób jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dany produkt rzeczywiście jest dla nas tak korzystny. Osoby posiadające konto walutowe w banku PKO BP twierdzą, że samo założenie konta i prowadzenie rachunku jest darmowe o ile zdecydujemy się go połączyć z kartą płatniczą z funkcją wielowalutową. Mogą ją wyrobić wszyscy klienci posiadający konto w banku PKO.

Ogromnym atutem w opinii klientów są również darmowe przelewy zagraniczne w walutach takich jak: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK oraz DKK. Obecnie, brak prowizji to efekt specjalnej promocji dostępnej w bankowości BKO BP. Klienci posiadający konto walutowe rzeczywiście nie ponoszą dodatkowych kosztów pod warunkiem, że w każdym miesiącu wykonają przynajmniej jedną transakcję w kantorze internetowym. Zważając, że niewiele banków może się pochwalić darmowymi przelewami zagranicznymi, jest to ogromny atut prezentowany przez PKO Bank Polski.

Klienci doceniają wygodę i funkcjonalność

Posiadacze konta walutowego jako dużą zaletą wskazują również dużą funkcjonalność i wygodę w korzystaniu ze wszystkich funkcji rachunku. Możemy nim zarządzać poprzez bankowość internetową iPKO, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dokonywanie operacji jest bardzo proste, a elastyczne narzędzia autoryzacyjne pozwalają ustanowić komfortowe zabezpieczenia konta. Warto również wspomnieć, że w odróżnieniu od wielu innych banków, w PKO BP istnieje możliwość założenia konta walutowego przez Internet bez wychodzenia z domu.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konto firmowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Profesjonalne realizowane ozonowanie

Przy selekcjonowaniu firm, które zajmują się ozonowaniem dobrym rozwiązaniem jest zdecydow…