Rachunek walutowy jest niezwykle przydatnym produktem finansowym dla wszystkich osób, które regularnie dokonują transakcji w zagranicznej walucie. W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę banku, aby spełniała ona nasze oczekiwania? Warto kierować się zdaniem innych klientów, którzy mogą nam bliżej opowiedzieć o danym produkcie finansowym. Pod kątem opinii klientów postanowiliśmy sprawdzić konto walutowe PKO BP.

Niskie koszty i brak prowizji za przelewy zagraniczne

Klienci przed wybraniem danej oferty często zerkają w tabelę opłat i prowizji. W ten sposób jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dany produkt rzeczywiście jest dla nas tak korzystny. Osoby posiadające konto walutowe w banku PKO BP twierdzą, że samo założenie konta i prowadzenie rachunku jest darmowe o ile zdecydujemy się go połączyć z kartą płatniczą z funkcją wielowalutową. Mogą ją wyrobić wszyscy klienci posiadający konto w banku PKO.

Ogromnym atutem w opinii klientów są również darmowe przelewy zagraniczne w walutach takich jak: EUR, USD, GBP, CHF, NOK, SEK oraz DKK. Obecnie, brak prowizji to efekt specjalnej promocji dostępnej w bankowości BKO BP. Klienci posiadający konto walutowe rzeczywiście nie ponoszą dodatkowych kosztów pod warunkiem, że w każdym miesiącu wykonają przynajmniej jedną transakcję w kantorze internetowym. Zważając, że niewiele banków może się pochwalić darmowymi przelewami zagranicznymi, jest to ogromny atut prezentowany przez PKO Bank Polski.

Klienci doceniają wygodę i funkcjonalność

Posiadacze konta walutowego jako dużą zaletą wskazują również dużą funkcjonalność i wygodę w korzystaniu ze wszystkich funkcji rachunku. Możemy nim zarządzać poprzez bankowość internetową iPKO, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dokonywanie operacji jest bardzo proste, a elastyczne narzędzia autoryzacyjne pozwalają ustanowić komfortowe zabezpieczenia konta. Warto również wspomnieć, że w odróżnieniu od wielu innych banków, w PKO BP istnieje możliwość założenia konta walutowego przez Internet bez wychodzenia z domu.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konto firmowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czy w naszych biurach powinny pojawić się gadżety reklamowe?

Na pewno wielu z was pracuje w biurach. Są to z pewnością obiekty podobne do siebie. Z pew…