Konto walutowe to dobra propozycja dla wszystkich osób spłacających kredyt, robiących zakupy lub otrzymujących wpływy w obcej walucie. To wygodny sposób na łatwe zarządzanie swoimi środkami oraz szybkie przewalutowania środków. Atrakcyjność konta zależy od kilku czynników: prowizji, kosztów przewalutowania, dodatkowych kosztów przelewów zagranicznych. Czy warunki oferowane przez PKO konto walutowe są atrakcyjne dla klienta?

Brak dodatkowych opłat w PKO

W banku PKO nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, jeżeli połączysz swoje konto walutowe z kartą płatniczą wyposażoną w funkcje wielowalutową. Nie jest to warunek konieczny do otworzenia konta, jednak bez tej czynności bank będzie naliczał opłatę za prowadzenie rachunku bankowego w wysokości 6,90 PLN miesięcznie.

Nie ponosisz również żadnych kosztów za szybki dostęp do serwisu internetowego iPKO, a także do aplikacji mobilnej. Do końca 2018 roku istnieje również możliwość bezpłatnych przelewów w następujących walutach: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Promocja ta dotyczy przelewów realizowanych przy użyciu opcji kosztowej SHA.

Szybka wymiana waluty w kantorze internetowym

Posiadanie konta walutowego w PKO wiąże się również z możliwością łatwej wymiany waluty w internetowym kantorze. Proces ten przebiega w ciągu kilku minut. Aby dokonać wymiany, wystarczy zalogować się do serwisu internetowego IPKO lub do aplikacji moblilnej. Bank Polski PKO oferuje atrakcyjne kursy, a także brak prowizji za wykonaną transakcję.

Kto może założyć konto walutowe w PKO?

Konto walutowe jest dostępne zarówno dla stałych jak i nowych klientów banku PKO. Jedynym warunkiem jaki trzeba spełniać by cieszyć się tym kontem, jest wiek powyżej 13 roku życia. Konto walutowe PKO oferuje bardzo atrakcyjne warunki i pozwala na wygodne zarządzanie swoimi środkami wszystkim klientom, którzy na co dzień dokonują transakcji w wielu walutach. Głównym atutem tego konta jest brak dodatkowych opłat oraz prowizji.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wykrywanie, poszukiwanie, śledzenie

Usługi detektywistyczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością, co jest zupełnie z…