Dużą popularnością wśród osób decydujących się na kredyt samochodowy cieszy się oferta prezentowana przez Getin Bank. Atrakcyjne warunki, finansowanie nawet do 150% kwoty samochodu, możliwość finansowania aut nowych i używanych. To tylko niektóre zalety, jakie prezentuje kredyt samochodowy Getin funkcjonujący pod nazwą Autokredyt. Sprawdźmy, jak w praktyce wygląda szczegółowa oferta proponowana przez Getin Bank.

Autokredyt w ofercie Getin Bank

Kredyt samochodowy w Getin Bank daje nam możliwość sfinansowania nawet 150% wartości pojazdu. Otrzymaną kwotę możemy przeznaczyć nie tylko na zakup pojazdu, ale również na ubezpieczenie grupowe, pokrycie kosztów pośrednictwa kredytowego i prowizji bankowej, a także na wybór bogatszej wersji wyposażenia samochodu. W przypadku aut nowych, termin spłaty to maksymalnie 12 lat. Natomiast w przypadku pojazdów używanych – 10 lat.

RRSO w pakiecie standard dla auta używanego wynosi 9,81%. W przypadku nowych pojazdów, RRSO jest niższe i wynosi 7,06%. Prowizja kredytu jest ustalana indywidualnie. Warunkiem udzielenia kredytu jest również ustanowienie zabezpieczenia na finansowym pojeździe.

Kredyt samochodowy Getin AutoCash

Getin Bank proponuje swoim klientom dwie oferty kredytu samochodowego. Po za wyżej opisanym Autokredytem , w ofercie znajdziemy także kredyt samochodowy AutoCash. Jego zaletą jest mniejsza ilość koniecznych formalności. Co więcej, kredyt ten jest przyznawany bez wpłaty własnej. Kredytobiorca nie ma również obowiązku zawierania ubezpieczenia AC. Maksymalna kwota kredytu w ofercie AutoCash wynosi 50 tysięcy złotych.

Korzystniejsze warunki i mniej formalności niekorzystnie wpływa jednak na oprocentowanie RRSO. W przypadku pojazdów nowych wskaźnik wynosi 8,17%, a w przypadku aut używanych, 10,74%. Atutami tej oferty jest jednak bardzo szybka decyzja kredytowa, a także brak adnotacji w dowodzie rejestracyjnym. Brak konieczności wykupowania AC może zredukować łączny koszt finansowania. Dlatego też, oferta AutoCash również jest warta uwagi.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt samochodowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wpływ merchandisingu na zachowania zakupowe klientów: Praktyczne wskazówki

Dowiedz się, jak merchandising wpływa na zachowania zakupowe klientów i jak dzięki niemu z…