Powody założenia konta oszczędnościowego są różne. Jedni pragną gromadzić środki na tzw. „czarną godzinę”. Inne osoby w ten sposób pragną się zmobilizować do uzbierania środków potrzebnych na nowy samochód. Jeszcze inni ludzie chcą zabezpieczyć się na wypadek niskiej emerytury poprzez długoletnie oszczędności. Kluczem do sukcesu jest wybór konta o najlepszych warunkach. Jakie możliwości oferuje klientom konto oszczędnościowe ING?

Warunki na Otwartym Koncie Oszczędnościowym ING

Podstawowym produktem banku ING adresowanym do osób myślących o gromadzeniu oszczędności jest Otwarte Konto Oszczędnościowe. Standardowe oprocentowanie tego konta to 0,7%. Decydując się na otwarcie nowego konta możesz uzyskać specjalny „Bonus Na Start”, w którym przez pierwsze cztery miesiące Twoje konto jest oprocentowane na 2,5%. W Banku Śląskim ING konto oszczędnościowe możesz połączyć z kontem walutowym EURO, GBP lub USD. Oprocentowanie walut zagranicznych różni się od oprocentowania konta w PLN.

Czy ponosimy dodatkowe koszty za prowadzenie konta oszczędnościowego ING?

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING prezentuje bardzo atrakcyjne warunki. Klienci nie ponoszą żadnych kosztów za otwarcie oraz prowadzenie konta. Pierwsza wpłata i wypłata w miesiącu jest bezpłatna, a co więcej, nie ma żadnych limitów ograniczających liczbę lub wysokość wpłaty. Ponadto, zawsze możemy wycofać zgromadzone środki bez utraty odsetek. Nasze pieniądze możemy łatwo kontrolować za pośrednictwem bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Konto oszczędnościowe ING dla dzieci

Bank Śląski ING posiada również specjalną ofertę dla dzieci oraz młodzieży. Przez pierwsze cztery miesiące konto jest oprocentowane na 2,5%, a w późniejszym okresie na 0,7%. Środki mogą być zarządzane przez osoby, które ukończyły 13 rok życia. Konto można zasilać bez żadnych limitów, a wypłaty za pośrednictwem BLIKA w bankomatach są bezpłatne. Po ukończeniu 18 roku życia przez posiadacza, konto zostaje przekształcone w Otwarte Konto Oszczędnościowe dla dorosłych.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Czym zajmuje się broker kredytowy i kiedy powinieneś skorzystać z jego pomocy

Pośrednik kredytowy może znacznie ułatwić wyszukiwanie korzystnego kredytu hipotecznego dl…