Osoby, które dużo podróżują, uczą się lub pracują za granicą, a także otrzymują wpływy w innej walucie, potrzebują konta walutowego aby w pełni efektywnie zarządzać swoimi środkami. Przed założeniem takiego konta warto sprawdzić warunki proponowane przez różne banki. W zależności od wysokości prowizji oraz dodatkowych opłat można bowiem łatwo określić, która oferta jest najbardziej atrakcyjna. Dziś sprawdzamy konto walutowe ING.

Jakich opłat wymaga konto walutowe ING?

Warunki proponowane przez Bank Śląski ING prezentują się bardzo dobrze. Nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów za prowadzenie rachunku bankowego oraz za przelewy wewnętrzne przez Internet. Nie ponosimy również opłaty za wydanie karty zbliżeniowej VISA, którą możemy podpiąć do konta wielowalutowego i wygodnie zarządzać środkami zgromadzonymi na naszym koncie. Bezpłatna jest również pierwsza wpłata i wypłata gotówki w oddziałach ING. Natomiast koszt przelewu europejskiego w innej walucie to 5 PLN.

Oszczędzaj z kontem walutowym ING

Bardzo ciekawą ofertą jest walutowe konto oszczędnościowe. W ten sposób unikasz dodatkowych opłat za przewalutowanie i możesz wygodnie zarządzać takimi walutami jaki: Euro, Dolar amerykański oraz Funt brytyjski. Z atrakcyjnym oprocentowaniem konta oszczędnościowego możesz również sukcesywnie powiększać swój kapitał. Pieniądze w innej walucie możesz łatwo wymienić na złotówki dokonując przelewu z konta walutowego na konto w PLN.

Komfort użytkowania w każdej sytuacji

Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, konto walutowe ING pozwala Ci szybko zarządzać swoją gotówkę za pośrednictwem karty płatniczej, aplikacji mobilnej, a także bankowości internetowej. Przelewy wewnętrzne wykonywane w banku ING są natychmiast przekazywane z jednego konta na drugie. Brak prowizji i dodatkowych opłat, a także wysoki komfort użytkowania sprawia, że to konto walutowe wydaje się bardzo atrakcyjną propozycją dla wszystkich osób posługującymi się walutami: EURO, USD oraz GBP.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Konta bankowe
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wykrywanie, poszukiwanie, śledzenie

Usługi detektywistyczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością, co jest zupełnie z…