Zakup nowego auta to zawsze ekscytujące przeżycie związane z wielogodzinnym przeszukiwaniem ogłoszeń lub ofert salonów, aby znaleźć wymarzony środek transportu. Wiele osób stwierdza jednak, że upragniony model jest zbyt drogi i na razie przekracza możliwości finansowe. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być oczywiście kredyt samochodowy PKO. Sprawdźmy, jaką ofertę przygotował dla swoich klientów PKO Bank Polski.

Czy PKO oferuje kredyt samochodowy?

Coraz więcej banków powoli odchodzi od kredytu samochodowego. Często wiąże się on z wieloma, niepotrzebnymi formalnościami. Ponadto, bardzo wielu kredytobiorców ostatecznie decyduje się na kredyt gotówkowy, który pozwala na bardziej elastyczne wykorzystanie otrzymanych środków. Właśnie dlatego wiele banków odchodzi od tej oferty. Wyjątkiem nie jest kredyt samochodowy PKO. To jednak nie oznacza, że w PKO Bank Polski nie sfinansujemy zakupu auta! Zamiast kredytu na samochód możemy skorzystać z kredytu gotówkowego na dowolny cel.

Pożyczka gotówkowa PKO Mini Ratka

Flagowym produktem w ofercie kredytowej PKO Bank Polski jest oczywiście reklamowana pożyczka gotówkowa Mini Ratka z niskim RRSO 3,46%. Za sprawą środków uzyskanych w tej ofercie możemy sfinansować zakup naszego wymarzonego samochodu. Sprawdźmy, jakie warunki oferuje swoim klientom PKO Bank Polski w kredycie gotówkowym Mini Ratka.

Oferta jest adresowana zarówno do stałych klientów, jak także do osób nie posiadających konta w PKO. Mini Ratka umożliwia pożyczenie na dowolny cel od 1,000 do 120,000 złotych. Okres spłaty to maksymalnie 96 miesięcy. Do otrzymania kredytu niewymagane jest zaświadczenie o dochodach. W większości przypadków wystarczy wyciąg z konta bankowego z ostatnich trzech miesięcy. Mini Ratkę można także obniżyć poprzez wykup dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Atrakcyjne zniżki są oferowane także nowym klientom oraz osobom przenoszącym spłatę innego kredytu do PKO.

Dlaczego kredyt gotówkowy może być lepszym rozwiązaniem?

Nie bez powodu wiele banków, w tym PKO, wycofało ze swojej oferty kredyt samochodowy. Produkt ten był często mało praktyczny. Aby uzyskać tego typu pożyczkę, kredytobiorca musiał wybrać dokładny model samochodu uwzględniając w tym wersję wyposażenia. W ten sposób bank oceniał wartość pojazdu jako zabezpieczenia kredytu. Środki z kredytu samochodowego można było przeznaczyć wyłącznie na zakup auta. Z kolei pożyczka gotówkowa pomoże nam sfinansować także inne opłaty: ubezpieczenie OC, ewentualne naprawy, a także niezbędne wyposażenie dodatkowe.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt samochodowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Walka z Mrówkami Faraona we Wrocławiu: DDD Serwis Ekspertem

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twoje mieszkanie stało się ulubionym miejscem…