Jaki kredyt samochodowy zapewni nam najlepsze warunki? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, należy rozważyć kilka ważnych aspektów. Obok RRSO i ewentualnego ubezpieczenia należy wziąć pod uwagę także dodatkowe wymagania jakie stawia przed nami umowa kredytowa. Wszystkie koszty możemy natomiast łatwo policzyć dzięki narzędziu jakim jest PKO kalkulator kredytu samochodowego. Jaką ofertę dla kredytobiorców przygotował PKO Bank Polski?

Pożyczka gotówkowa w PKO BP

Wiele banków wycofało ze swojej oferty kredyt samochodowy. Taki rodzaj finansowania często wymagał większych formalności, przez co klienci decydowali się na zwykłą pożyczkę gotówkową. środki na zakup nowego auta możemy uzyskać w PKO za sprawą oferty Mini Ratka. To kredyt gotówkowy na dowolny cel, z którym sfinansujemy nasz wymarzony samochód. PKO kalkulator kredytu samochodowego przedstawi nam przejrzyste warunki tak, abyśmy mogli łatwo określić wysokość miesięcznej raty oraz koszt całkowity kredytu.

Jakie warunki proponuje Mini Ratka?

Mini Ratka to jeden z flagowych produktów kredytowych w ofercie Banku PKO. Jest to kredyt gotówkowy na dowolny cel, w którym pożyczymy od 1,000 do 120,000 złotych. Szczególnie korzystnym czynnikiem dla klientów jest niski wskaźnik RRSO, który wynosi 3,46%. Zobowiązanie finansowe możemy zaciągnąć maksymalnie na okres 96 miesięcy. Dodatkowym atutem jest brak konieczności przedkładania zaświadczenia o zarobkach. W większości przypadków wystarczy nam jedynie wyciąg z konta bankowego z ostatnich trzech miesięcy.

Pożyczka gotówkowa Mini Ratka jest dostępna zarówno dla stałych jak i nowych klientów banku. Co więcej, jeżeli nie masz jeszcze konta w PKO Bank Polski, decydując się na kredyt w tym miejscu możesz otrzymać atrakcyjne zniżki. Szczególnie, gdy zdecydujesz się przenieść do tego banku spłaty innych kredytów. To sprawia, że pożyczka gotówkowa w PKO BP stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla specjalistycznych kredytów samochodowych.

Dodatkowe atuty pożyczki gotówkowej

Środki uzyskane za sprawą kredytu samochodowego możesz przeznaczyć wyłącznie na sfinansowanie zakupu auta. Co więcej musisz być zdecydowany na konkretną markę i model. Pożyczka gotówkowa daje Ci większą swobodę i pole manewru. Co więcej, dzięki niej pokryjesz także dodatkowe koszty związane z zakupem nowego auta takie jak np. ubezpieczenie OC/AC. Kredyt gotówkowy wiąże się również ze zdecydowanie mniejszą liczbą niezbędnych formalności. Dzięki temu, szybciej zasiądziesz za kierownicą wymarzonego auta.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt samochodowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Usługi kompetentnego stomatologa

Dzisiaj znacznie łatwiej będzie nam zaradzić komplikacjom w sferze dotyczącej problemów z …