Masz na oku upragniony model samochodu, który chcesz sfinansować przy pomocy kredytu samochodowego? A zatem musisz jeszcze znaleźć najlepszą ofertę, dzięki której całkowity koszt kredytu nie będzie dotkliwym wydatkiem w okresie spłaty. Aby ułatwić Ci zadanie, prezentujemy ranking kredytów samochodowych. Jakie oferty są najkorzystniejsze?

Kredyt samochodowy Getin Bank

Getin Bank udziela pożyczek zarówno na zakup nowych jak i używanych samochodów. W pierwszym wariancie RRSO wynosi 7,06%, a okres spłaty to maksymalnie 12 lat. W przypadku kredytu na auto używane, RRSO to 9,81%, a maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Bank oferuje sfinansowanie nawet do 150% wartości pojazdu. Otrzymane środki można przeznaczyć także na ubezpieczenie grupowe, koszty pośrednictwa kredytowego, a także prowizję bankową. Innym wariantem kredytu samochodowego w Getin jest pożyczka do 50 tysięcy bez wkładu własnego (RRSO: 8,17 – 10,74%).

Pożyczka gotówkowa Mini Ratka w PKO BP

Oferta PKO umożliwia pożyczenie kwoty od 1,000 do 120,000 złotych na dowolny cel z RRSO wynoszącym 3,46%. Otrzymane środki możemy przeznaczyć nie tylko na zakup auta, ale również na opłaty dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie. Maksymalny okres spłaty wynosi 96 miesięcy. Kredyt samochodowy PKO możemy otrzymać bez zaświadczeń o dochodach. W większości przypadków do otrzymania kredytu wystarczy wyciąg z konta bankowego z ostatnich trzech lat. Nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe obniżenie raty kredytu.

Kredyt gotówkowy ING na zakup auta

ING Bank Śląski proponuje natomiast pożyczkę gotówkową na dowolny cel do 160,000 złotych. RRSO w przedziale 7,29% – 7,99%. Okres spłaty to maksymalnie 96 miesięcy. Decydując się na dodatkowe ubezpieczenie przy kwocie nieprzekraczającej 60,000 złotych możemy liczyć na brak kosztów prowizji. W przypadku mniejszych pożyczek gotówkowych, wszelkie formalności możemy załatwić przez Internet. Nasz ranking kredytów samochodowych nie mógł zatem nie uwzględnić oferty ING dla stałych i nowych klientów banku.

Load More Related Articles
Load More By Redaktor
Load More In Kredyt samochodowy
Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zobacz również

Wykrywanie, poszukiwanie, śledzenie

Usługi detektywistyczne cieszą się obecnie coraz większą popularnością, co jest zupełnie z…